پذیرش بدون کنکور

اصلاحیه دفترچه پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها منتشر شد

تاریخ انتشار : 28 مرداد 1399کد مطلب : 43688زمان مطالعه : 1 دقیقه
اصلاحیه دفترچه راهنمای انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در مهرماه سال 1399 منتشر شد.

ایسنا: بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش؛ با توجه به مصوبه جلسه 24 تیرماه 99 شورای سنجش و پذیرش دانشجو، ثبت نام و اعلام نتایج پذیرش در رشته های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) برای تمامی زیرنظام های آموزشی (شامل دوره های روزانه، شبانه، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزشی عالی غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد اسلامی) از روز 5 مرداد آغاز شده و داوطلبان این رشته ها تا روز یکشنبه 2 شهریورماه 99 فرصت دارند، ثبت نام خود را انجام دهند. 

نسخه جدید دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) از روز چهارشنبه اول مردادماه 99 بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است و اصلاحیه دفترچه نیز منتشر شد. 

همه داوطلبان و متقاضیان می توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در این دفترچه راهنما برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تا 2 شهریورماه به سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 100 کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند. 

نسخه های قبلی دفترچه راهنمای ثبت نام که در تاریخ های بهمن 98 و 18 فروردین 99 در سایت سازمان سنجش قرار گرفته بود غیر قابل استفاده بوده و از درجه اعتبار ساقط است.

انتهای پیام/م

اصلاحیه دفترچه پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها منتشر شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
وبگردی