پرستو صالحی

تولد 38 سالگی پرستو صالحی + عکس

تاریخ انتشار : 11 آبان 1394کد مطلب : 22612زمان مطالعه : 1 دقیقه
پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی از بازیگران سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از جشن تولد 38 سالگی اش از غافلگیری توسط همکارانش نوشت.

غافلگیری پرستو صالحی در روز تولدش

پرستو صالحی در روز تولدش سر صحنه فیلم کاله ک تورش توسط همکارانش غافلگیر شد، صالحی با انتشار عکسی از جشن تولدش در اینستاگرامش نوشت:

اصل غافلگیری !!! یک دنیا ممنونم از دوستان خوبم در پروژه فیلم کاله ک تورش (خربزه ترش)در شهر زیبای سنندج ، دقیقا داشتم تو خودم غصه می خوردم که امسال تولدم دور از خونه و خانواده و ... ممنون رفقا که یادم بودین دوستون دارم یه عالمه ممنون از همه ی رفقایی که به طرق مختلف تولدم و تبریک گفتین ممنون و خدایا شکرت.

جشن تولد پرستو صالحی

جشن تولد پرستو صالحی

بیوگرافی پرستو صالحی

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی متولد 9 ابان 1356 در تهران می باشد. مادرش خانه دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که 9 فروردین 1387 درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می کند. 

اسطوره هایش محمدعلی فردین، ناصر حجازی، داریوش اقبالی، بهرام بیضایی و ... هستند و عاشق گل نرگس، دریا، ماه، شعر و البته سینما است. فعالیت هنری خود را از سال 1375 با کار تئاتر آغاز نموده و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرده است. مُعرِفش به آن کار، استاد گریمش زنده یاد فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده است.

او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.

پرستو صالحی ، غافلگیری پرستو صالحی در روز تولدش

4.129
این مطلب مفید بود ؟245
برگرفته از فحه شخصی پرستو صالحی , ویکی پدیا - / ک
وبگردی