پرسپولیس لخویا

دلیل محرومیت پرسپولیس در بازی مقابل لخویا مشخص شد

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49569زمان مطالعه : 3 دقیقه
دیدار پرسپولیس و لخویا بدون حضور و حمایت تماشاگران برگزار میشود و این بدترین خبر و شوکی برای هواداران پرسپولیس است. دلیل محرومیت پرسپولیس در بازی با لخویا مشخص شد.

بازی پرسپولیس لخویا بدون تماشاگر

شاگردان برانکو باید در این مرحله برابر لخویا قطر به میدان بروند.پرسپولیس باید سه شنبه 2 خرداد در تهران به دیدار لخویا برود و در دیدار برگشت نیز 9 خرداد برابر این تیم به میدان برود.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، صبح امروز چهارشنبه کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه ای را برای فدراسیون فوتبال ارسال کرد که بر اساس آن، تماشاگران پرسپولیس از حضور در بازی با لخویا در چارچوب بازی رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان آسیا 2017 محروم شدند و سرخپوشان بدون حمایت هواداران برابر تیم قطری قرار خواهند گرفت.


باشگاه پرسپولیس

دیدار پرسپولیس لخویا بدون تماشاگر

این حکم در پی آن صادر شد که در بازی قبلی سرخپوشان، تعدادی از تماشاگران بدون توجه به هشدارها و تذکرهایی که داده شده بود دست به اقداماتی زدند که در نهایت منجر به گزارش بخشی از آنها توسط ناظر مسابقه شد. در این گزارش استفاده از مواد آتش زا مورد توجه قرار گرفته بود. در نامه کنفدراسیون با اشاره به اینکه باشگاه پرسپولیس در سال 2015 به خاطر رفتارهای مشابه تماشاگران خود با محرومیت تعلیقی روبرو بوده است، آن حکم را پس از دو سال برای بازی با لخویا اعمال کرد.
باشگاه پرسپولیس منتظر دریافت نامه ارسالی است تا با مطالعه دقیق آن بررسی شود که آیا امکانی برای تجدید نظرخواهی وجود خواهد داشت یا نه؟
باشگاه پرسپولیس امیدوار است، این تجربه باعث شود تا در آینده با وجود تلاش های فراوان ماموران، برقراری نظم و امنیت، هواداران و تماشاگران ضمن خود مراقبتی، با مسوولان برای جلوگیری از اقدامات اینگونه که به پرسپولیس و هواداران لطمه می زند، همکاری کنند.


عامل محرومیت پرسپولیس شناسایی شد

محرومیت تماشاگران پرسپولیس برابر لخویای قطر شوکی بر پیکره بر این تیم وارد کرد.
 
نامه محرومیت پرسپولیس از حضور تماشاگران در بازی با لخویا یک هفته قبل به باشگاه پرسپولیس رسیده بود و مدیران این باشگاه قصد داشتند از طریق امور بین الملل آن را حل و فصل کنند اما این امکان وجود نداشت و اکنون به خاطر رفتار ناشایست یک لیدر! هواداران پرسپولیس از حضور در حساس ترین بازی فصل محروم شدند!
 
وحید اسماعیلی لیدری است که با روشن کردن مشعل و آتش بازی و آوردن لیزر، سبب محرومیت پرسپولیس شده است. او پیشتر نیز این رفتار را داشته و بارها از سوی باشگاه به وی اخطار داده شده اما این لیدر رفتارهای حاشیه سازش را تمام نکرده است.
 
رضا اسماعیل بیگی مدیر کانون هواداران پرسپولیس ضمن تایید این مطلب گفت:چندین مرتبه به این لیدر تذکر دادیم که دست از رفتارهای غیر اخلاقی اش بردارد اما وی همچنان به کارش ادامه می دهد و در آخرین اقدامش باعث محروم شدن تماشاگران برابر لخویای قطر شد.
 
وی در ادامه عنوان کرد:همچنین از ماموران امنیتی ناراحت هستیم که چرا با این لیدر برخورد نکردند و وی را به ورزشگاه راه دادند و همین موضوع باعث شد که باشگاه پرسپولیس با محرومیت مواجه شود.
 
مدیر کانون هواداران پرسپولیس تصریح کرد:کانون هوادارن پرسپولیس به طور جدی با این لیدر برخورد می کند و قرار است با این لیدر قطع همکاری کنیم تا شاهد این رفتارهای زشت در ورزشگاه ها نباشیم.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد:اگر باشگاه پرسپولیس به محرومیت تماشاگران خود اعتراض کند در آن صورت با جرایم سنگینی مواجه می شود که توان پرداخت این جرایم ندارد.

بازی پرسپولیس لخویا در آزادی بدون تماشاگر

59
این مطلب مفید بود ؟90
برگرفته از فارس، باشگاه خبرنگاران -/ح
وبگردی