پرسپولیسی

پرسپولیس پرتماشاگرترین تیم فصل 96-97 + عکس

تاریخ انتشار : 9 دی 1396کد مطلب : 62083زمان مطالعه : 2 دقیقه
به نظر میرسد با حضور چند هزار نفره تماشاگران و هواداران , پرسپولیس رکورد تعداد تماشاگران این فصل را از استقلال به نام خودش جابه جا کند.

پرسپولیسی ها پر تماشاگرترین تیم لیگ هفدهم

بازی در روز جمعه کافی بود تا پرسپولیس رکورد پرتماشاگرترین مسابقه لیگ را از استقلال بگیرد و به نام خودش ثبت کند. بالاخره در این فصل ورزشگاه آزادی در دیداری غیر از دربی هم پر از تماشاگر شد. در بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی بیشتر صندلی های ورزشگاه به رنگ قرمز درآمده بود تا استقبال با شکوهی از این مسابقه شود. دیداری که پرسپولیس، میزبان آن بود. با پر شدن بیشتر صندلی های ورزشگاه که بخشی از آن را سرخ های تراکتوری تشکیل داده بودند، پیش بینی می شود نزدیک به هفتاد و پنج هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند. اگر این تعداد تایید شود، یعنی پرسپولیس رکورد تعداد تماشاگران این فصل را از استقلال به نام خودش جابه جا خواهد کرد.

پرسپولیس

تماشاگران چند هزار نفره پرسپولیس

اگر از دربی بین استقلال و پرسپولیس صرف نظر کنیم که تعداد هواداران دو تیم به طور حدودی با هم برابر بود، بیشترین جمعیتی که برای تماشای یک مسابقه این فصل به ورزشگاه رفته بود، به بازی استقلال و تراکتورسازی برمی گردد. دیداری که به کمک تماشاگران تراکتورسازی، 55هزاربلیت در میزبانی استقلال فروخته شد. حالا مهمانی بعدی تراکتورسازی در تهران باز هم با شکوه بود و پرسپولیسی ها انقدر به ورزشگاه آمدند تا رکورد پرجمعیت ترین بازی فصل را از استقلال بگیرند و به نام خودشان بزنند. اما در بیشتر مسابقات پرتماشاگر این فصل هم ردی از پرسپولیس دیده می شود.

برای بازی با پیکان، چهل هزار هوادار پرسپولیس در آزادی حضور داشتند. یا برای بازی با فولاد، سیاه جامگان و ذوب آهن هم سی هزارتا پرسپولیسی در ورزشگاه بودند. جالب است که پرسپولیس در مهمانی هایش هم بیشتر از بقیه تیم ها هواداران تیم میزبان را قلقلک می دهد که به ورزشگاه بروند تا دیدار تیم شان مقابل شاگردان برانکو را از نزدیک تماشا کنند.

پرسپولیس در این فصل در بازی با تراکتورسازی که مهمان بود 45هزار تماشاگر را به ورزشگاه کشاند. در مهمانی اش مقابل سپاهان، 40هزار اصفهانی در ورزشگاه حاضر بودند. برای بازی با فولاد هم شاهد سی هزار خوزستانی بود. این در حالی است که فقط دو بازی این فصل پرسپولیس روز جمعه برگزار شد. بازی با ذوب آهن که سی هزار تماشاگر به ورزشگاه رفتند و مسابقه امروز هم که نزدیک به هفتادهزار قرمزپوش در آزادی بودند. اما دیدارهای این فصل استقلال، پنج مرتبه در روز جمعه برگزار شد.

پرتماشاگرترین بازی های این فصل

پرسپولیس

جدول بازی های پرتماشاگر در لیگ هفدهم

پرسپولیس پرتماشاگرترین تیم فصل 96-97 + عکس

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از خبرآنلاین -/ ر
وبگردی