تصاویر پرش سنجاب
یک عکاس ماهر و حرفه ای زمانی که به جنگل های اسکاتلند رفته بود از پرش چند ثانیه سنجاب برای آذوقه جمع کردن تصاویر شگفت انگیزی ثبت کرد.

تصاویر جالب و دیدنی از پرش سنجاب

رشته عکاسی همانند رشته های دیگر دارای سختی های بزرگ و کوچک خود می باشد و فرد عکاس برای یافتن سوژه مورد نظر برای عکاسی، شاید بیش از چندین ساعت زمان صرف کند. با این وجود می توان آنرا جزء یکی از سخت ترین مشاغل بدانیم که به مرور می توانند برای هر یک از ما سخت باشند.

پرش سنجاب

تصاویر جالب و دیدن از سنجاب

با این وجود می توان میزان اهمیت و سختی رشته عکاسی را تا حد بسیار کمی درک کنیم. چرا که ما تنها با قرار گرفتن در شرایط مورد نظر می توانیم میزان سختی را تصور کنیم!

پرواز سنجاب

پرواز شگفت انگیز سنجاب

برای مثال اخیرا یکی از عکاسان ماهر و حرفه ای به نام " پیت واکدن " 45 ساله از بیرمنگام، زمانیکه برای گشت و گذار و عکس برداری به یکی از جنگل های اسکاتلند در نزدیکی " اینورنس " رفته بود که از یک سنجاب فوق العاده زیبا و شگفت انگیز، زمانیکه در حال جمع آوری آذوقه بود شروع به انداختن تصاویری جالب و دیدنی کرد که با بازتاب های فراوانی در صفحات مجازی روبرو شد.

پریدن سنجاب

عکاسی حرفه ای از سنجاب در حال پرش 

وی تصاویری زیبا و عجیب از هنگام پرش سنجاب برای جمع آوری آذوقه را ثبت نمود که در مورد آنها این گونه گفت:" سنجاب ها دارای روش های گوناگونی برای پرش دارند.

سنجاب زیبا

پرش سنجاب برای جمع کردن آذوقه

برخی هنگام پرش کاملا بدنشان را در یک جهت نگه می دارند و از دم خود تنها به عنوان شیء ای برای تعادل و بالانس استفاده می کنند و برخی دیگر برخلاف این سنجاب ها عمل می کنند و پاها و دم آنها در یک جهت و راستا قرار نمی گیرد. این چنین صحنه هایی را می توان اغلب در روزها مشاهده نمود. اما سنجابی که در تصاویر مشاهده می نمایید، من را به یاد سوپرمن می اندازد".

با این وجود آقای پیت یکی از عکاسان خوش شانس بوده است تا بتواند این تصاویر را ثبت نماید، چرا که این پرش تنها در طی یک یا دو ثانیه به طول می انجامد.

تصاویر حرفه ای از پرش جالب و شگفت انگیز سنجاب

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : حیات وحش
وبگردی