پرونده پروپیچ
باشگاه استقلال منتظر جواب و رای صادره دادگاه CAS در رابطه با پرونده پروپیچ می باشد.

 رای دادگاه cas برای مهاجم استقلال

پروپیچ، مهاجم سابق استقلال چندی پیش از این باشگاه بابت عدم دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرد. آن زمان باشگاه استقلال به دلیل تغییرات مدیریتی نتوانست دفاعیات مناسبی در مورد ادعای پروپیچ داشته باشد که در نهایت حکم فیفا به سود این بازیکن صادر شد.

پروپیچ 

مسئولان باشگاه استقلال منتظر جواب دادگاه cas

مسئولان باشگاه استقلال اما بابت این حکم تصمیم به دفاع گرفتند تا پرونده پروپیچ به دادگاه عالی داوری ورزش برود. حالا استقلالی ها منتظر رأی دادگاه CAS در این زمینه هستند.
پروپیچ
جریان شکایات پروپیچ از استقلال چیشد؟
 
گفتنی است که این تنها پرونده باقیمانده بازیکنان خارجی است که هنوز باز است و باشگاه استقلال طلب همه بازیکنان و مربیان خارجی را پرداخت کرده است.

مختصر بیوگرافی مهاجم سابق استقلال

پرو پییچ  یک بازیکن فوتبال اهل کرواسی است. از باشگاه هایی که او در آن بازی کرده است می توان به الفیصلی، تیرانا و اسکندربو کورچه اشاره کرد. وی رکورد بیشترین گل زده را در تاریخ لیگ برتر آلبانی را داراست. او در مرداد ماه سال 94 با قراردادی دو ساله به باشگاه استقلال تهران پیوست. او در استقلال تهران 5 گل به ثمر رسانده است. 2 گل به شهرداری سمنان، و 1 گل به سایپا، فولاد و استقلال خوزستان زده است. در بازی های دوستانه هم به تیم های پدیده و راه آهن گلزنی کرده است. او در لیگ آلبانی به ماشین گلزنی معروف است که در دو فصل پیش 73 گل به ثمر رسانده است.

پیگیری پرونده پروپیچ مهاجم سابق استقلال

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از برترین ها / ویکی پدیا / ک.ک
وبگردی