پزشکان زیبایی

انتشار تصاویر برهنه بیماران توسط پزشکان زیبایی !

تاریخ انتشار : 7 شهریور 1398کد مطلب : 3480زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ درج آگهی های نامتعارف پزشکان زیبایی در فضای مجازی را تخلف دانست.

ماجرای انتشار عکس های برهنه بیماران توسط برخی پزشکان زیبایی

باشگاه خبرنگاران:  پزشکان در جامعه در حوزه زیبایی و جراحی بدن فعالیت دارند و نسبت به بهبود زیبایی اندام ظاهری بیماران و مراجعه کنندگان خود اقدام می کنند. حال برخی از پزشکان برای توسعه فعالیت های خود در حوزه زیبایی سعی دارند با انجام تبلیغات گسترده نظر متقاضیان جراحی زیبایی را به خود جلب کنند، اما ماهیت این تبلیغات در برخی از مواقع همانند سایر آگهی های تبلیغاتی نیست و خارج از قوانین و آموزه های دینی در کشور است. 

برخی از پزشکان با راه اندازی صفحه کاری خود در فضای مجازی اقدام به اشتراک گذاری کیلپ هایی می کنند که در آن برای ارائه صحت کار خود، بدن برهنه خانم های مراجعه کننده را بدون درج چهره آن ها در صفحات شان بارگذاری می کنند و کار خود را تبلیغ می کنند. 

با توجه به قوانین رسمی و اسلامی رایج در کشور انجام این کار و درج آگهی های سخیف تبلیغاتی توسط پزشکان آن هم در فضای مجازی تخلف است و باید واکنش مراجع رسمی کشور نسبت به این موضوع را شاهد باشیم. 

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ درباره درج آگهی های نامتعارف پزشکان زیبایی در فضای مجازی، گفت:طبق قانون درج اینگونه از آگهی ها توسط افراد مختلف در فضای مجازی تخلف است. 

رئیس پلیس فتا پایتخت تصریح کرد:با پزشکانی که اقدام به انتشار آگهی های نامتعارف می کنند، طبق قانون برخورد خواهد شد و نسبت به پاکسازی و حذف پست های به اشتراک گذاشته شده آن ها اقدام خواهیم کرد و در صورت تکرار تخلفات، افراد مجرم شناخته می شوند.

انتهای پیام/م

انتشار عکس های برهنه بیماران توسط برخی پزشکان زیبایی

315
این مطلب مفید بود ؟96
وبگردی