احسان علیخانی

توضیح احسان علیخانی درباره پست عاشقانه اش

تاریخ انتشار : 21 فروردین 1396کد مطلب : 47402تعداد نظرات : 6 نظر
احسان علیخانی مجری مشهور کشورمان پست عاشقانه ای منتشر کرد که با توجه به واکنش کاربران مجبور شد درباره آن پست توضیح بدهد.

حواشی پست عاشقانه احسان علیخانی

ستاره ها و چهره های مشهوری مثل احسان علیخانی مدام زیر ذره بین طرفدارانشون هستن این دست اتفاقات کاملا طبیعی به نظر میرسد.

احسان علیخانی مجری پرطرفدار دیروز پستی با مضمونی تلخ و عاشقانه برگرفته از مطالب یک کتاب گذاشت, و با واکنش شدید کاربران مواجه شد که در نهایت مجبور شد توضیحاتی درباره آن بدهد. 

احسان علیخانی نوشت:

بهت گفتم :اگر تو دروغ باشی ، تموم میشم... ناامیدم کنی ، میمیرم... هم دروغ بودی هم ناامیدم کردی ، تموم شدم اما نَمُردَم ،،، گریه کردم ، زار زدم ، قرص خوردم ، مریض شدم ، کَمَرَم شکست اما نَمُردَم ،،،اون بالایی صِدام کرد، گفت:بلند شو ، من هستم ، هر چی بشه من هستم ، نترس ، بلند شو ... بلند شدم ، سخت بود اما بلند شدم ، با چشمهای تار، با دستِ لرزان، با سر گیجه های مداوم ، با پاهای خسته، با خندهای مصنوعی به مردم، با کتُ و شلوارِ زورکی به تَنَم... گذشت ، ٩٠ روز گذشت و من با زخمی که زدی با دردی که دادی رفیق شدم حتی دوستشون دارم چون از تو دارم رفیق... پیرم کردی اما بزرگ شدم ، انقدر که دیگر هیچ خبری شوکه ام نمیکند ... من تو را بخشیدم اما فراموش نمیکنم چه کردی با من ، بخشیدم ، چون نمیخواهم شبیه تو سنگدل باشم ، من بخشیدم اما حسابِ تو و آن بالایی باقیست ...دروغ ، حیله و نیرنگهایت من را فریب داد اما نقشه تو برای اون بالایی چیست؟! تمام عمر جا خالی دادی ، مواظب لحظه ای باش که بی هوا می آید...همه میمیریم و چیزی برای بُردن نداریم اما من حداقل زخم و دردی که تو به من هدیه دادی را با خود میبرم برای اون بالایی، شاید دیوانگیهایم را ببخشد ، تو که طبیب نبودی شاید اون بالایی طبیب زخم من شد ، که حتما میشود... راستی این روزها امید و زندگی کدام بیچاره ای هستی؟ بهش رحم کن و نقابَت را زودتر بردار ، اجازه بده زودتر با دردَش آشنا شود،، این روزها از آدمهای بدون درد بیزارم ، چون بدون درد زندگی از معنا خالیست ، جهان از شعر خالیست ، تنهایی از دعا خالیست ، آدمِ برای حرف زدن با اون بالایی خالیست ، و من بدون درد از خودم خالی میشوم ، درد به درد میخورد رفیق ، کاش با دردهایت رفیق میشدی که به آدمها زخم نزنی ، ای کاش ، اما افسوس که دردهایت را پشتِ هزار دروغ رنگی پنهان میکنی ...حداقل مواظب هدیه کریسمَسی که بهت دادم باش ، بابانوئل در گوی ِ شیشه ای با موسیقی ِ قبلِ خواب، هر بار که میبینیش به این فکر کن که چقدر دنیایِ کوچکی داری ، انقدر که همیشه باید با دروغ از مردم عشق و احترام دزدی کنی... بی خیال رفیق ،، ممنونم به خاطر آشتی دادنم با اون بالایی... با احترام :(رَوی ، وکیل دادگستری )

احسان علیخانی

پست عاشقانه احسان علیخانی

توضیح:دوستان این صرفا یک متنِ و مربوط به یک نویسنده اسپانیایی و من از لحن و ادبیاتش خوشم اومد ، همین ، جان ماماناتون ،لطفا داستان و افسانه نسازید و به من ربطش ندید ،که من بتونم بدون دغدغه هر از گاهی متن یا شعر بزارم.

توضیح احسان علیخانی درباره پست عاشقانه اش

4.8164
این مطلب مفید بود ؟1568
برگرفته از پرشین وی -/ح
6 نظر به ثبت رسیده است
زهره 1396-02-12
واقعا متن قشنگی بود بعد از چند وقت که سایت روباز کردم حالم بادیدنش خوب شد ممنونم از اقای احسان علیخانی بابت گذاشتن پست خواهشا به خاطر چند نفر ازکارتون پشیمون نشین
401
فاطمه1396-05-10
همه ی آدماییکه دیدم و یا درمورد عشق پاکشون شنیدم از یه عشق زمینی به عشق الهی رسیدن...خیلی قشنگه. خداکنه عشق همه ی ما خدا باشه(فقط)
53
َسحر1396-06-14
دلم لرزید چون عاشقم
660
تینا1397-02-08
دختره چطور دلش اومده با اقای غلیخانی اینکارو کنه ؟!!!!! میگم چرا تازگیا شکسته شده این اتفاق واسش افتاده !
127
محدثه1397-09-03
خودش ميگه جمله ی یکی دیگر بعد تو میگی دختره دلشو شکسته؟
94
مهین 1397-07-21
سلام پست عاشقانه قشنگی بود خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم لطفا "بازهم از این پست های قشنگ و متن های زیبا بزارید.
10
وبگردی