برزو ارجمند

پسر برزو ارجمند هم مانکن شد! + تصاویر

تاریخ انتشار : 26 شهریور 1396کد مطلب : 56609زمان مطالعه : 2 دقیقه
برزو ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان تصویری از پسرش جانیار درحالی که در نقش یک مانکن ظاهر شد را با دوستدارانش به اشتراک گذاشت.

جانیار پسر برزو ارجمند مانکن شد

برزو ارجمند از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان است که در دل خانواده ای هنرمند رشد کرد و پا به عرصه هنر گذاشت، همسر پارمیس زند است و پسری به نام جانیار دارد. جانیار پسر برزو ارجمند شیرینی خاصی به زندگی پدر و مادرش بخشیده است و این لذت تا جایی است که برزو ارجمند نمیتواند برای رفتن به محل کار هم از او دل بکند.

جانیار خان ارجمند در نقش مانکن ظاهر شد و پدرش این تصویر را به اشتراک گذاشت.

پسر برزو ارجمند

جانیار پسر برزو ارجمند در نقش یک مانکن

برزو ارجمند با انتشاراین عکس در صفحه اش نوشت:پسرک جانم #جانیار ارجمند

ماجرای به دنیا آمدن پسر برزو ارجمند و تنهایی همسرش

 برزو ارجمند

برزو ارجمند در کنار پسرش جانیار

برزو ارجمند در یک گفتگو درباره تولد پسرش گفت :جانیار خارج از ایران به دنیا آمده، همان زمانی که پارمیس به سفر رفت، من هم برای گرفتن ویزا اقدام کردم، اما کار من به مشکل برخورد. وقتی جانیار متولد شد، پارمیس 3 ماه با او تنها بود. زمانی که او به دنیا آمد نبودم . همه چیز وحشتناک و بد بود البته خیلی هم خوشحال بودم چرا که می دانستم بار زندگی به روی دوش همسرم است. در مورد بچه دار شدن هم می دانستم که همه سختی هایش برای پارمیس است و خوشی هایش برای من است به همین دلیل خوشحال هستم.

برزو ارجمند

برزو ارجمند در کنار همسرش پارمیس زند و پسرش

برزو ارجمند تاکنون در سریال هایی چون «تنهایی لیلا»، «ما فرشته نیستیم»، «فراموشی»، «مرد دوهزار چهره»، «اشک ها و لبخندها»، «ویلای من»، «شوخی کردم»، «قهوه تلخ» و «زیر آسمان شهر 2» بازی کرده است. وی همچنین در چند فیلم سینمایی از جمله «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته»، «روز سوم»، «طهران تهران» و «جایی دیگر» به ایفای نقش پرداخته است.

 برزو ارجمند

برزو ارجمند و همسرش در کنار پسرش جانیار

 
 برزو ارجمند

جانیار در آغوش پدرش برزو ارجمند 

پسر برزو ارجمند هم مانکن شد! + تصاویر

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
وبگردی