پشمالو ترین سگ
شاید تا به حال سگ های بسیاری را مشاهده کرده باشید اما (یوریکو هماچیلو) سگی بسیار بامزه ای می باشد و میتوان گفت که یکی از پشمالوترین سگ های دنیا است.

پشمالو ترین سگ دنیا

داشتن حیوان خانگی شاید برای هر شخصی می تواند بسیار لذت بخش باشد، چرا که در اوقات فراقت یا تنهایی می توانند باعث سرگرمی شما بشوند.بطور کل داشتن حیوان خانگی می تواند بسیار جالب و در عین حال سرگرم کننده باشد Y اگر شما یک سگ خانگی داشته باشید می تواند برای شما بسیار مطلوب و موثر باشد چرا که باید با او هر روز به بیرون از خانه برای قدم زدن و بازی کردن به بیرون از خانه بروید و این منجر به فعالیت شما خواهد شد و با آن سرگرم می شوید. 

سگ پشمالو دنیا

 تصویر پشمالو ترین سگ جهان

سگ ها حیواناتی باهوش و در عین حال بسیار بانمک هستند،مثل این سگ پشمالو که به اسم "یوریکو هماچیلو" که در بخش سرگرمی نمناک تصاویر زیبای او را می بینید. این تنها یک سگ ساده نمی باشد و بلکه در اکثر فیلم های ژاپنی شرکت داشته و دارد و اینک یک بازیگر کوچک،پشمالو و با نمک ژاپنی محسوب می شود.

یوریکو هماچیلو سگ پشمالو و جذاب

از جذابیت های این سگ می توان به بدن گرد، دم کوچک و قیافه بانمک آن اشاره نمود.
عکس ها و کلیپ های این سگ پشمالو و بانمک ژاپنی هزاران بار در صفحات مجازی مشاهده شده است و تعداد زیادی از کاربران از سرتاسر دنیا، به آن علاقمند هستند. برخی از کاربران لقب هایی را برای این سگ اعم از "گرد ترین سگ " ، "پشمالو ترین سگ" و... انتخاب کردند و هر شخصی ممکن است تنمایل به داشتن چنین حیوانی در کنارش داشته باشد.
 
حیوانات خانگی

پشمالو ترین سگ در جهان

سگ بسیار بامزه

(یوریکو هماچیلو) سگ بسیار بامزه و پشمالو

بامزه ترین و پشمالو ترین سگ جهان + تصاویر

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی