نمناک سرگرمیدیدنی ها طراحی شگفت انگیز پل ویتنام + تصاویر
پل ویتنام ، پل زیبا در ویتنام
کشور ویتنام پلی را طراحی کرده است که این پل انگار در دستان بزرگ یک انسان قرار دارد همچنین این پل در دامنه تپه و 1400 متر بالاتر از دریا قرار دارد.

 کانسپت ساخت پایه های پل به شکل دست های بزرگ در ویتنام

این روزها با کمی جستجو در کشورهای بزرگ و یا حتی جستجو در اینترنت می توانیم تعداد بسیار زیادی ساختمان و یا در کل سازه هایی خارق العاده با معماری بی نظیری را مشاهده کرد که در نگاه اول می توانند چشم و عقل را مجذوب خود نمایند.

پل ویتنام

پل مفهومی فوق العاده شگفت انگیز در ویتنام

با این حال کشور ویتنام برای اینکه بتواند در این عرصه معماری خود را به کشورهای دیگر نشان دهد،از طرح یک پل مفهومی اما بسیار دشوار رونمایی کرد که از همان سازه هایی خواهد بود که در نگاه اول می تواند عقل و چشم را مجذوب خود نماید.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

پل زیبا در ویتنام

پلی با طراحی عجیب و خارق العاده در ویتنام 

طراحان و معماران کشور ویتنام از یک طرح مفهومی یک سازه پل در بالای تپه "Ba zna Da Nang" رونمایی کردند که پایه های این پل خارق العاده متشکل شده از دو دست غول پیکر است که پل اتصال بین دست ها و پل از جنس طلا می باشد.این پل بر روی ارتفاع 1400 متر بالاتر از دریا ساخته خواهد شد و این دو دست نیز در دامنه تپه ساخته و نصب خواهند شد.

پل با طراحی دست ویتنام

طراحی فوق العاده پل مفهومی در ویتنام

طبق آخرین براوردها،هزینه ساخت این پل خارق العاده 2 میلیارد دلار خواهد بود که پس از ساخته شدن آن می توانند توریست های زیادی را به خود جذب کند و به یک منطقه توریستی تبدیل گردد.

بطور کلی از دهه 1990 ویتنام به یکی از مقاصد توریستی تبدیل شد و در سال 2009 توانست رکورددار بیشترین توریست که 3.77 میلیون نفر بود را بزند که این آمار و ارقام زیادی است و باید آنرا مد نظر قرار داد و آنها با اجرای این پل مفهومی می توانند مجددا در زمینه جذب توریست های بیشتر،پیشرو باشند.

پل عجیب در ویتنام

پلی جالب و هیجان انگیز در ویتنام

پلی جالب در ویتنام

پلی با طراحی مفهومی زیبا در دست در ویتنام

طراحی مفهومی و بسیار زیبای پل ویتنام

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف