پنالتی عجیب بازی

عجیب ترین پنالتی تاریخ فوتبال بین دو نیمه بازی + عکس

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1397کد مطلب : 67072زمان مطالعه : 3 دقیقه
در آخرین بازی هفته سی ام بوندس لیگا بین دو نیمه فوتبال پنالتی عجیب گرفته شد که باعث حیرت همگان شد.

اولین گل فوتبال تاریخ بین دو نیمه بازی

 شب قبل (دوشنبه) بوندس لیگای آلمان یکی از خاطره انگیزترین شب های تاریخش را تجربه کرد، شبی که در آن برای نخستین بار در تاریخ فوتبال بین دو نیمه یک مسابقه فوتبال گلی به ثمر رسید!
ماجرا در بازی تیم های فوتبال ماینس رده شانزدهمی و رقیبش در پایین جدول فرایبورگ رده پانزدهمی بود که برای فرار از منطقه سقوط با هم می جنگیدند. بازی در نیمه نخست بدون گل تمام شد که داور در سوت خود دمید و بازیکنان و مربیان شان به رختکن ها رفتند ولی هنوز خیلی از خروج آنها از زمین بازی نگذشته که داور مسابقه گیدو وینکمان مجدد در سوت خود دمید و خیلی ها را شگفتزده کرد. سوت او نه به علت اعلام آغاز نیمه دوم بلکه برای بازگرداندن بازیکنان به زمین برای ادامه دادن به نیمه اول بازی بود.
 
پنالتی

حکم داور برای پنالتی زدن بین دو نیمه بازی فوتبال

از قرار معلوم کمک داور ویدئویی تشخیص داده بود که در وقت های تلف شده نیمه اول، در صحنه ای از بازی در محوطه 6 قدم تیم فرایبورگ، یکی از بازیکنان این تیم به شیوه ای زیرکانه خطای هند انجام داده که از دید داور پنهان مانده است و این موضوع از طریق ارتباط بیسیم به او اطلاع داده شده بود. به این ترتیب داور هم بعد از آنکه صحنه در کنار زمین بازبینی کرد، دستور داد بازیکنان به زمین برگردند تا پنالتی که حق ماینس بود زده شود و این ابتدا داستان بود.

اعتراض بازیکنان میهمان به تصمیم وینکمان

تصمیم وینکمان اعتراض بازیکنان تیم میهمان را به همراه داشت. الکساندر شوولوف، دروازه بان فرایبورگ می گوید:«خیلی عجیب و غریب بود». کریستین استریخ، سرمربی فرایبورگ تا آنجا ناراضی بود که در ابتدا مانع برگشت تیمش به میدان شد. گفته می شود که او به بازیکنان سردرگم خود گفته «ما به زمین بازی برنمی گردیم» و آنها را به سمت رختکن هدایت کرده است. بعضی از آنها هم تلویزیون ها را نگاه می کردند تا بفهمند که دقیقاً چه اتفاقی افتاده بود.
یوخن سایر، مدیر ورزشی باشگاه فرایبورگ نیز بین دو نیمه درمورد این ماجرا به شبکه یورواسپورت گفت:وقتی سوت زده شد فکر می کردیم که وقتی سوت پایان نیمه زده می شود، یعنی 45 دقیقه اول تمام شده است. این بار اما اینگونه نبود و ما باید این اتفاق را با برخلاف میل مان بپذیریم. هرچه می گذرد اوضاع دارد، شگفت انگیز تر می شود.
 
دستمال توالت

پرتاب دستمال توالت توسط هواداران ماینس به نشانه اعتراض

جنجال های بازی شب قبل فرایبورگ و ماینس تنها به این ماجرا محدود نشد. در ابتدای نیمه دوم بازیکنان یک بلاتکلیفی دیگر را تجربه کردند و آن زمانی بود که گروه زیادی از مأموران امنیتی وارد زمین مسابقه شدند تا صدها رول دستمال توالتی که به نشانه اعتراض، توسط هواداران ماینس به داخل زمین پرتاب شده بود را جمع آوری کنند.
اعتراض آنها به برگزاری بازی های بوندس لیگا در روز دوشنبه بود که این بار قرعه به نام آنها افتاده بود. بعد از آنکه تمام دستمال ها جمع آوری شد، آغاز بازی یک بار دیگر به تعویق افتاد چرا که یک گروه دیگر از هواداران که دستمال های شان را نگه داشته بودند، اقدام به پرتاب شان کردند و به این ترتیب نیمه دوم با چیزی در حدود 10 دقیقه تأخیر شروع شد.
برگزاری بازی های بوندس لیگا در روزهای دوشنبه برخلاف روال فصول گذشته، معترضان و مخالفان زیادی داشته است که این جدیدترین مورد آن بود.

عجیب ترین پنالتی تاریخ فوتبال بین دو نیمه بازی + عکس

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از تسنیم/ح.ب
وبگردی