پنه لوپه کروز و اصغر فرهادی
پنه لوپه کروز بازیگر فیلم جدید اصغر فرهادی صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از آخرین روز فیلمبرداری فیلم همه می دانند اصغر فرهادی به روز کرد.

پنه لوپه کروز و اصغر فرهادی در آخرین روز فیلمبرداری فیلم جدیدش

اصغر فرهادی کارگردان موفق سینمای کشورمان و برنده دو جایزه اسکار ،فیلمبرداری فیلم جدیدش را به اتمام رساند . همه می دانند عنوان جدیدترین ساخته اصغر فرهادی به زبان اسپانیایی است که با هنرمندی پنه لوپه کروز و همسرش خاویر باردم جلوی دوربین رفت.

پنه لوپه کروز

پنه لوپه کروز در آخرین روز فیلمبرداری فیلم جدید اصغر فرهادی

پنه لوپه کروز با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرامش نوشت:آخرین روز فیلمبرداری با این نابغه، اصغر فرهادی. ما از ماه اوت در این ماجراجویی همراه هم بودیم و من از این استاد زندگی برای این که مرا بخشی از از این فیلم قرار داد، متشکرم.

پنه لوپه کروز و همسرش با اصغر فرهادی

پنه لوپه کروز و همسرش در فیلم جدید اصغر فرهادی

اصغر فرهادی دوشنبه 30 مرداد ماه 96 فیلم تازه خود با نام همه می دانند را در اسپانیا کلید زد. این هشتمین ساخته بلند اصغر فرهادی است و بعد از فروشنده جدیدترین ساخته این کارگردان موفق سینمای ایران است. قصه فیلم جدید فرهادی درباره زنی است که برای دیدار با خانواده اش به اسپانیا برمیگردد. در این سفر، رویدادهای غیرمنتظره ای رخ میدهد که بر زندگی این زن تاثیر میگذارد.

اصغر فرهادی

 اصغر فرهادی کارگردان سرشناس سینمای ایران

اصغر فرهادی پیش از فیلم همه می دانند ، فیلم گذشته را در سطح بین المللی ساخت. گذشته فیلم درام فرانسوی محصول سال 2013 به کارگردانی اصغر فرهادی است که برای اولین بار در جشنواره فیلم کن 2013 اکران شد. برنیس بژو ، طاهر رحیم و علی مصفا از بازیگران این فیلم هستند. این فیلم به زبان فرانسوی است و در پاریس تصویربرداری شده است.

علی مصفا

علی مصفا در فیلم گذشته اصغر فرهادی

اصغر فرهادی در گذشته از دو بازیگر مطرح جهان، برنیس بژو، بازیگر فیلم آرتیست و طاهر رحیم که با فیلم پیامبر شناخته شد، در کنار علی مصفا که در بین بازیگران ایرانی، تسلط کافی به زبان فرانسه داشت، استفاده کرد.

آخرین سلفی پنه لوپه کروز و همسرش با اصغر فرهادی

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
وبگردی