پودینگ نارگیل
پودینگ نارگیل با میوه های استوایی یک نوشیدنی کامل و سالم است که طعم بسیار دلپذیری دارد.یک لیوان پودینگ نارگیل و میوه های تازه می تواند انرژی روزانه شما را تامین کند.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.

مواد لازم پودینگ نارگیل با میوه های استوایی

پودینگ نارگیل

طرز تهیه پودینگ نارگیل با میوه های استوایی

ابتدا باید وانیل را از قسمت طولی ببرید و با چاقو عصاره آن را از پوست جدا کنید.تخم شربتی را هم تمیز کنید و چند دست بشویید تا ریگ یا شن آن خارج شود.سپس شیر نارگیل را با یک پیمانه شیر پر چرب و شکر و وانیل روی حرارت ملایم قرار دهید تا به مدت 6 تا 8 دقیقه گرم شوند و تا بخار از آن بلند شود.

بعد آن را از روی حرارت بردارید تا خنک شود.در حین خنک شدن پودینگ به آن تخم شربتی خیس داده شده را اضافه کنید و خوب هم بزنید .اگر خیلی غلیظ شد به آن کمی شیر اضافه کنید.سپس آن را یک ساعت در یخچال قرار دهید.

نارگیل را هم رنده کنید و  روی سینی فر بریزید و  داخل فر با دمای 176 درجه سانتی گراد به مدت 3تا 4 دقیقه قرار دهید تا برشته شود و رنگش به طلایی بزند.

 بعد از انجام این مراحل میوه های تازه مثل کیوی , انبه و هر میوه دلخواه فصل را خرد کنید .سپس پودینگ  را در چند لیوان نسبتا بلند بریزید و با میوه تازه و نارگیل برشته تزیین کنید. پودینگ آماده شده حداقل 24 ساعت  در یخچال نگه دارید تا حسابی خنک و خوشمزه شود.

پودینگ نارگیل با میوه های استوایی

نکات تکمیلی در مورد پودینگ نارگیل

پودینگ نارگیل جزو نوشیدنی - سایر نوشیدنی ها میباشد
زمان آماده سازی مواد اولیه و مایحتاج آن حدودا 15دقیقه
و زمان پخت و انتظار آن در حدود 10دقیقه میباشد .
پودینگ نارگیل را می توانید در وعده صبحانه - میان وعده - دسر - سرو کنید .
توجه نمایید مقدار مواد اولیه و دستور تهیه برای 4 نفر مناسب میباشد .

طرز تهیه پودینگ نارگیل با میوه های استوایی

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش آشپزی نمناک/ک.ک/ر
برچسب : پودینگ
وبگردی