پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و یوسف تیموری راهی روسیه شدند + عکس

تاریخ انتشار : 24 خرداد 1397کد مطلب : 69014زمان مطالعه : 1 دقیقه
پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در مسیر روسیه در کنار یوسف تیموری به روز کرد.

حمایت پوریا پورسرخ و یوسف تیموری از تیم ملی در جام جهانی

درحالی که لحظه شماری برای آغاز جام جهانی 2018 روسیه آغاز شده است و تا ساعاتی دیگر مراسم افتتاحیه باشکوه ترین و پربیننده ترین اتفاق ورزشی جهان رقم خواهد خورد دو تیم روسیه و عربستان سعودی در این افتتاحیه مقابل یکدیگر به میدان میروند.

جام جهانی 2018 روسیه

آغاز جام جهانی 2018 روسیه

تیم ملی کشورمان یکی از تیم های حاضر در این دوره از رقابت های جام جهانی 2018 روسیه است که فردا 25 خرداد در مقابل تیم فوتبال مراکش به میدان میرود. هنرمندان و چهره های کشورمان در آغاز این دوره از رقابت ها به حمایت از تیم ملی کشورمان پرداختند.

سفر پوریا پورسرخ و یوسف تیموری به روسیه

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در هواپیما در حال سفر به روسیه به روز کرد.

پوریا پورسرخ و یوسف تیموری

پوریا پورسرخ و یوسف تیموری در مسیر جام جهانی 2018 روسیه

پوریا پورسرخ با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :با همسفرای باحال ...یوسف ...بهادر و حامد دوستداشتنی...میریم که بترکونیم روسیه رو...زنده باد ایراااان....

پوریا پورسرخ و یوسف تیموری

پوریا پورسرخ و هنرمندان در راه جام جهانی 2018 روسیه

یوسف تیموری هم با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:با دیگر همراهان من و پوریا جان،بهادر،حامد و جمعی از هنرمندان و بقیه مسافرین عزیز و محترم لحظاتی قبل از پرواز از شما عزیزان خداحافظی میکنیم و عازم سفر به روسیه میشویم تا حامی تیم ملی کشورمان باشیم...

پوریا پورسرخ و یوسف تیموری در مسیر روسیه برای حمایت از تیم ملی

4.123
این مطلب مفید بود ؟194
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی