پوست خرچنگ
یک رستوران در شانگهای کشور چین به دلیل خدمات بهتر به مشتری، دست به کاری عجیب است به طوری که زنانی را استخدام کرده تا پوست خرچنگ ها را بکنند.

کندن پوست خرچنگ توسط زنان چین

یک رستوران در شانگهای چین، برای ارائه خدمات بهتر برای مشتریانش تصمیم به انجام ایده ایی خلاقانه گرفت.شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که بعد از یک روز کاری سخت به رستوران مراجعه می نمایید و بعد از نشستن بر روی صندلی،تازه به یادتان می آید که دستانتان آلوده است و باید آنها را قبل از آمدن به رستوران با استفاده از ضد باکتری ها شستشو می دادید.

با این وجود مجبور به خوردن غذایتان با دستانی آلوده می شوید.صاحب یک رستوران در شانگهای چین برای رفع این مشکل، تصمیمی خلاقانه گرفت تا کاری صورت گیرد که مشتریان با دستان آلوده غذا را میل ننمایند.
این ایده،استخدام زنانی برای کندن پوست خرچنگ ها که گویی غذای خوشمزه و محبوب چینی محسوب می شود، می باشد.همچنین در حین پوست کندن پوست خرچنگ توسط خانم های تازه استخدام شده،مشتریان هم می توانند صفحات مجازی و کارهای عقب افتاده خود را در رستوران انجام دهند.
 
صاحب رستوران

کندن پوست خرچنگ توسط زنان چینی

آیا این ایده جالب نیست که شما در کنار میز بنشینید و فردی همانند یک مادر مهربان برایتان غذای پخته شده را آماده کند و سپس شما بدون استفاده از دستانتان با خیالی راحت آنرا میل نمایید؟!
همان گونه که گفتیم،گوشت خرچنگ یکی از لذیذترین و محبوب ترین غذاها در کشور چین محسوب می شود و صاحب این رستوران چینی دو خانم را در رستورانش استخدام نمود که روزانه هر کدام از آنها حدودا پوست 100 خرچنگ را می کنند و دارای حقوق 1500 دلاری در ماه می باشند.
مالک رستوران در مورد ایده خود این چنین گفت:"پوست کندن خرچنگ با دستانی آلوده هم می توان اذیت کننده و هم وقت گیر و هم بسیار مضر باشد و شاید با خوردن آن مسموم شویم و بنابراین این بهترین کاری بود که ما می توانستیم در حق مشتریانمان انجام دهیم و مشتریان برای پوست کندن خرجنگ نباید وقت بگذارند و زمانیکه به رستوران می آیند باید گوشت خرچنگ برای آنها آماده و فراهم باشد".

استخدام زنانی برای کندن پوست خرچنگ در چین

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
برچسب : گوشت خرچنگ
وبگردی