عکسهای پولاد کیمیایی در آلمان

پولاد کیمیایی و پدرش در آلمان + عکس

تاریخ انتشار : 4 شهریور 1397کد مطلب : 71051زمان مطالعه : 2 دقیقه
پولاد کیمیایی با اشتراک عکسی دیدنی به همراه پدرش در شهر کلن آلمان شعری را برای هوادارانش در اینستاگرام منتشر کرد.

پولاد کیمیایی و پدرش در آلمان

پولاد کیمیایی و پدرش مسعود کیمیایی که این روزها در شهر کلن کشور آلمان به سر میبرند با اشتراک گذاشتن عکسی از سفرشان به خارج از کشور شعری از مولوی را منتشر کرد.

پسر مسعود کیمیایی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت:

«آن وقت که بحر کل شود ذات مرا، روشن گردد جمال ذرات مرا/ زان می سوزم چو شمع تا در ره عشق، یک وقت شود جمله اوقات مرا.»

پولاد کیمیایی اینستاگرام

پولاد کیمیایی و پدرش در آلمان

بیوگرافی کوتاه از پولاد کیمیایی

پولاد، فرزند مسعود کیمیایی، کارگردان و گیتی پاشایی، خواننده ایرانی، در 23 تیر سال 1359 در تهران به دنیا آمد. شروع فعالیت سینمایی او با فیلم  سرب  (مسعود کیمیایی) به عنوان بازیگر در سال 1367 بود. با حضور در فیلم  تجارت  ساخته پدرش، از آلمان به ایران آمد و در ایران ماند و در فیلم های پدرش در نقش های دوم ظاهر شد. در  اعتراض  گوشه هایی از توانایی هایش را نشان داد اما در فیلم  حکم  عالی بازی کرد و از همه بازیگران قدرتمند فیلم، بهتر ظاهر شد. بهترین کار او را می توان سریال "مرگ تدریجی یک رؤیا " دانست که پولاد در آن با گریمی خاص و نقشی متفاوت ظاهر شده است.

پولاد کیمیایی

عکسهای پولاد کیمیایی در آلمان

کارگردانی پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی علاوه بر بازیگری کارگردانی یک فیلم به نام معکوس را نیز به عهده داشته است. بابک حمیدیان و شهرام حقیقت دوست از بازیگران این فیلم هستند.

کیمیایی درباره فیلم خود می گوید: کیمیایی ادامه داد:برای ساخت فیلم سینمایی معکوس تلاش کردم که همه چیزهایی که تاکنون از پدرم و کارگردانان دیگر آموخته ام را به کار بگیرم، عجله نداشته باشم و به جای عنوان کارگردانی، خروجی باکیفیت فیلم برایم اهمیت داشته باشد. به نظرم نتیجه این سختگیری ها حاصل شده است؛ البته نظر مخاطبان برایم بسیار اهمیت دارد. به جوانان توصیه می کنم که حتماً این فیلم را تماشا کنند، چرا که فیلم سینمایی معکوس توجه ویژه ای به جوانان داشته است.

عکسهای پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی و لیلا زارع در فیلم معکوس

پولاد کیمیایی در خارج

شهرام حقیقت دوست در فیلم معکوس

پولاد کیمیایی ، خارجگردی پولاد کیمیایی و پدرش مسعود کیمیایی

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / ک
وبگردی