پولاد کیمیایی

خداحافظی پولاد کیمیایی از سینما !

تاریخ انتشار : 15 بهمن 1397کد مطلب : 47617زمان مطالعه : 2 دقیقه
پولاد کیمیایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی خبر از مهاجرت و خداحافظی از سینما داد.

پولاد کیمیایی از دنیای سینما خداحافظی کرد

پولاد کیمیایی بازیگر و کارگردان جوان سینما و تلویزیون با انتشار پستی همه همراهان و عوامل سینما را غافلگیر کرد. پولاد کیمیایی با انتشار پستی خبر از خداحافظی از سینما و مهاجرت از ایران داد و این در حالی است که این کارگردان جوان با فیلم معکوس در بخش نگاه نو سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

متن پولاد کیمیایی برای خداحافظی از سینما

پولاد کیمیایی با انتشار عکس هایی خبر از خداحافظی از سینما داد و درباره علت این اتفاق توضیح داد.

پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی در جشنواره فجر 37

پولاد کیمیایی با انتشار ویدئویی از عکس هایش نوشت : با سلام و عشق به همه شما عزیزنی که سالهاست به من لطف داشتید و یه جوریایی مثل خانواده ی من شده بودید برام خیلی سخته که بگم میخوام از سینمای ایران خدا حافظی کنم و بگم خیلی سالهای خوبی بود کنار شما و همکاران عزیزم و خاطرات این سالها همیشه با من خواهد بود ولی به دلیل مهاجرات شاید دیگه کنارتون نباشم و شاید هم بعد چند سال برگشتم ...

هر چی خدا بخواد همون میشه بدونید تمام این سالها بیشترین تلاشم رو کردم تا جایی که توانم بود تا برای شما خوب ظاهر شم و خودم رو به هنر و اعتماد شما عزیزان متعهد بدونم اگر بیش از این نشد امیدوارم روزی بتونم یا در این زندگی یا در زندگی دیگری جبران کنم به زودی این پیج رو هم خواهم بست ولی قبلش برای شما یک فیلم آخر خواهم گذاشت تا أساسی خدا حافظی کنیم...

شاید کمی هم درد و دل کردم امیدوارم همیشه سربلند باشید و بدرخشید کوچیک همه شما هستم....

پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی و پدرش مسعود کیمیایی

پولاد کیمیایی پسر مسعود کیمیایی کارگردان بزرگ سینما و گیتی پاشایی است که بازیگری را از سال 67 با فیلم سرب ساخته پدرش آغاز کرد و در بسیاری از فیلم های پدرش ایفای نقش کرد.

پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی با معکوس در جشنواره فجر 37

معکوس اولین ساخته پولاد کیمیایی در مقام کارگردان است که فیلمی اجتماعی و خانواده محور است و اولین بار در بخش نگاه نو سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

پولاد کیمیایی

عکسی از پولاد کیمیایی در کنار پدر و مادرش

مهاجرت و خداحافظی پولاد کیمیایی از سینما !

2.89
این مطلب مفید بود ؟54
منبع : صفحه شخصی پولاد کیمیایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی