نمناک اخبارسیاست سقوط پژو 206 داخل کانال آب 4 متری در اتوبان باکری + تصاویر
پژو 206 ، سقوط پژو 206
یکدستگاه خودرو پژو 206 پس از انحراف از مسیر اصلی داخل کانال آب به عمق 4 متر در اتوبان شهید باکری تهران سقوط کرد.
تاریخ انتشار : 5 تیر 1397

 سقوط پژو 206 داخل کانال آب

تسنیم:خودروی پژو 206 پس از انحراف از مسیر اصلی خود در اتوبان شهید باکری و برخورد با گاردریل میانی اتوبان به داخل کانال آب با عمق 4 متر سقوط کرد.

سقوط خودرو داخل کانال آب

ساعت 16:07 روز گذشته با تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اعلام خبر سقوط یک دستگاه خودروی سواری در مسیر بزرگراه شهید باکری به سمت جنوب، قبل از بزرگراه شهید همت، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 74 و گروه نجات 19 را به محل حادثه اعزام کرد.

سقوط خودرو داخل کانال آب

 علیرضا کاظمی؛ افسر آماده منطقه یک عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 پس از انحراف از مسیر اصلی، برخورد با گاردریل میانی و جداکننده خطوط بزرگراه، آن را شکافته، به درون کانال آب به عمق چهار متر سقوط کرده و راننده آن (خانم سی ساله) داخل خودرو محبوس شده بود.

سقوط خودرو داخل کانال آب

 وی افزود:آتش نشانان پس از ورود به کانال آب و قطع برق خودرو، راننده را از اتاقک خودرو خارج کرده، وی را بعد از قرار دادن بر روی سبد حمل مصدوم با رعایت نکات ایمنی به بالا انتقال داده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

سقوط خودرو داخل کانال آب

 بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش نشانان، خودرو را با استفاده از جرثقیل به سطح زمین انتقال دادند و پس از تحویل محل حادثه به عوامل راهور و نیروی انتظامی به مأموریت خود پایان دادند.

سقوط خودرو پژو 206 داخل کانال آّب در اتوبان شهید باکری

این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف