پیاده روی
فواید پیاده روی را همه می دانند، پیاده روی مساوی است با سلامت، اما اینکه چگونه پیاده روی صحیح و بیشتری را داشته باشیم با ما همراه شوید.

روش های که کمک می کند تا بیشتر پیاده روی کنید

پیاده روی ورزشی مناسب برای همه سنین به شمار می آیدکه تاثیر زیادی در بهبود روند زندگی و داشتن تناسب اندام افراد دارد. این ورزش که به صورت تک نفره و گروهی قابل انجام است روند درمان بسیاری از بیماری ها را تسریع می بخشد.

شاید زمانی که به قصد پیاده روی می خواهید یک ساعت از روزتان را راه بروید کمی برایتان کسل کننده باشد ما در ادامه به ترفندهایی اشاره می کنیم که بدون آنکه حتی متوجه شوید در روز پیاده روی بیشتری داشته باشید.

5 ترفند زیرکانه ای که کمک می کند تا بیشتر پیاده روی کنید

1- خودرویتان را دورتر پارک کنید

به جای آنکه در نزدیک ترین جای پارک به محل مورد نظرتان ماشین را پارک کنید کمی جلوتر ماشین را قرار دهید زیرا صرف نظر از جایی که می خواهید بروید عادت شدن این کار به شما کمک می کند تا چند کیلو کم کرده و سالم تر بمانید .

2- یک ایستگاه زودتر پیاده شوید

اگر از وسایل حمل و نقل عمومی مثل مترو یا اتوبوس استفاده می کنید یک ایستگاه زودتر پیاده شوید تا ادامه راه را پیاده روی کنید. این کار در بلند مدت موجب سوخت کالری بیشتر و تناسب اندام شما می شود.

پیاده روی

پیاده روی

3- از پله ها استفاده کنید

برای خودتان یک قانون وضع کنید که اگر پله ها از یک حدی کمتر بود به جای آسانسور یا پله برقی از آن استفاده کنید این کار به بهبود ضربان قلب شما کمک کرده و کالری بیشتری را می سوزاند.

4- به خرید بروید

به جای سفارش آنلاین خوراکی یا هر چیز دیگری که نیاز دارید خودتان حضوری به مغازه بروید و با این کار هم در هزینه هایتان صرفه جویی می کنید هم بیشتر پیاده روی می کنید.

5- خودتان پیغامتان را به دیگران برسانید

زمانی که در محل کارتان هستید به جای زدن ایمیل های کاری از پشت میزتان بلند شوید و کمی راه بروید و پیغام را خودتان به او بدهید این کار روابط شما را با همکارتان بهبود می بخشد و بهانه ای برای تحرک شما و دور شدن از بیماری های ناشی از نشستن های طولانی می شود.

ترفندهایی برای پیاده روی بیشتر

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از چاره چی -/ ر
وبگردی