نمناک سرگرمیدیدنی ها رشد و پرورش پیاز بزرگ 4.5 کیلوگرمی + تصاویر
پیاز بزرگ ، بزرگترین پیاز
یک کشاورز 74 ساله با پسرش توانسته است در مدت 8 ماه با نور مصنوعی پیاز بزرگی با وزن 4.5 کیلوگرم را پرورش دهد.

پیاز بزرگ 4.5 کیلو گرمی

شاید تا به حال شما بزرگترین میوه ها و سبزیجات مانند هندوانه یا خیار و یا غیره را از رسانه های مختلف مشاهده کرده و اطلاعاتی در مورد وزن و طول آنها را نیز داشته باشید.اما آیا تا به حال پیاز بزرگ 4.5 کیلویی که طبق آخرین برآورد می توان با استفاده از آن برای 30 نفر غذا درست کرد را دیده اید؟؟!!!جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

پیاز بزرگ

رشد و پرورش پیاز بزرگ 4.5 کیلوگرمی

آقای دیوید استوثارد 74 ساله ماه های بسیار زیادی را برای رشد و پرورش دادن پیاز بسیار بزرگی را صرف کرد تا بتواند پیازی را تولید کند که یکی از بزرگترین پیازها محسوب شود.در نهایت وی موفق به پرورش دادن پیاز 4.5 کیلوگرمی با محیط دایره ای شکل 68 سانتی متری شد.

آقای دیوید 74 ساله این پیاز را به همراه پسر 52 ساله خود تحت نور مصنوعی پرورش داده است که پرورش این پیاز بزرگ 8 ماه به طول انجامیده است که به نحوی به خودی خود یک پروژه بسیار سنگین و در عین حال جالبی است که این روزها توانسته است تمام صفحات مجازی را درگیر خود سازد.

اندازه های پیاز بزرگ

پیاز بزرگ با محیط دایره ای شکل 68 سانتی متری

این کشاورز سخاوتمند،یکی از کشاورزهایی است که سالیان بسیار زیادی را صرف کار کردن در مزارع گذرانده است و پس از طی پرسه طولانی پرورش پیاز بزرگ،آنرا در یک مهمانی 28 نفره استفاده کرد که به تمام مهمانان از این پیاز رسید.

او راز نحوه رشد میوه و سبزیجات بزرگ را استفاده از دانه ای مناسب دانست .

بزرگترین پیاز دنیا

استفاده از دانه مناسب برای رشد پیاز بزرگ

اما با این وجود ایا این بزرگترین پیاز جهان محسوب می شود؟!خیر.بزرگترین پیاز جهان متعلق به یک مرد 68 ساله به نام آقای گلیز پروک است که از آن در سال 2014 میلادی رونمایی کرد.این پیاز دارای وزن 8 کیلوگرمی بود که در نوع خود بسیار عجیب و بزرگ بود.

پیاز بزرگ و عجیب با وزن 4.5 کیلوگرم

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف