پیراهن استقلال

پیراهن استقلال در دربی 86 چه رنگیست؟

تاریخ انتشار : 9 اسفند 1396کد مطلب : 65119زمان مطالعه : 2 دقیقه
آبی پوشان پایتخت در دربی 86 برابر پرسپولیس هنوز تصمیم نهایی را در رنگ پیراهنی که قرار است برتن کنند، مشخص نکردند.

پیراهن استقلال برای داربی هشتاد و ششم مشخص نیست

روز دوشنبه پیراهن تیم فوتبال استقلال برای دیدار داربی هشتاد و ششم پایتخت توسط این باشگاه رونمایی شد که به این ترتیب استقلال قرار شد با پیراهن سرمه ای رنگ مقابل پرسپولیس صف آرایی کند.

با این حال امروز (چهارشنبه) باشگاه استقلال پیراهن خودشان را به رنگ آبی تغییر دادند اما با این وجود هنوز تصمیم قطعی خودشان را برای انتخاب رنگ پیراهنشان نگرفتند و قرار است درباره انتخاب رنگ پیراهن شان دوباره تصمیم گیری کنند.

به این ترتیب هنوز پیراهن استقلال برای داربی هشتاد و ششم مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید مدیران باشگاه استقلال چه پیراهنی و با چه رنگی برای تقابل با پرسپولیس انتخاب می کنند.

پیراهن استقلال

پیراهن استقلال در دربی 86 

ترکیب استقلال برای دربی 86

استقلال تهران پس از حضور شفر و گذشت چند هفته، در بهترین حالت آمادگی این روزهای خود قرار دارد. کشب سه امتیاز ارزشمند در برابر الهلال عربستان در بازی های آسیایی و همچنین برد پرگل برابر فولاد خوزستان در بازی اخیر لیگ؛ گواه این مساله خواهد بود که این تیم با انگیزه بالا و برای برد در دربی به میدان خواهد آمد. مهمترین سوال در ذهن هواداران استقلال این است که شفر در روز پنجشنبه با همان سیستم 1-3-2-4 به مصادف رقیب سنتی خود یعنی پرسپولیس خواهد رفت؟ با ما همراه باشید تا در تمامی خطوط ترکیب نفرات این تیم را بررسی کنیم.

دروازه بان:

پس از دریافت کارت زرد بچگانه حسین حسینی و محرومیت او از بازی با پرسپولیس، کار شفر برای انتخاب این پست راحت شد. مهدی رحمتی مانند بازی رفت، سنگربان استقلال خواهد بود.

خط دفاعی:

با توجه به مصدومیت پژمان منتظری، ترکیب خط دفاعی استقلال تقریبا مشخص است و با روزبه چشمی، وریا غفوری، سید مجید حسینی و امید نورافکن به میدان خواهد رفت.

خط میانی:

با توجه به عملکرد قابل قبول فرشید باقری، او می تواند مکمل خوبی برای امید ابراهیمی آماده در جلوی خط دفاعی استقلال باشد. پاودانی هم که در بازی با فولاد دچار مصدومیت شدید گردید و قطعا قادر به همراهی تیم خود نخواهد بود.

خط حمله:

با توجه به گلزنی تیام در مدت زمان کم حضور او در ترکیب استقلال، به میدان رفتن او در نوک خط حمله قطعی به نظر می رسد. اما در پشت سر او حضور جپاروف و داریوش شجاعیان نیز تقریبا محتمل است. اما بین محسن کریمی و فرشید اسماعیلی، شفر باید یکی را انتخاب کند. اما گزینه دیگری نیز وجود دارد که ان استفاده اسماعیلی به جای باقری خواهد بود.

جمع بندی:

با توجه به بررسی های صورت گرفته به احتمال بسیار زیاد و در صورت عدم اتفاق خاص تا روز بازی، ترکیب استقلال برای دربی به صورت زیر خواهد بود:

رحمتی، چشمی، غفوری، حسینی، نورافکن، ابراهیمی، باقری، اسماعیلی، جپاروف، شجاعیان، تیام.

پیراهن استقلال در دربی 86 چه رنگیست؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از ایسنا - خواندنی ها / ر
برچسب :
وبگردی