پیراهن پرسپولیس
پیراهن جدید پرسپولیس با تاخیری چند ماهه بالاخره رونمایی شد. البته در این مراسم اتفاقی عجیبی افتاد که بسیار جالب توجه است.

شب گذشته طی مراسمی در هتل المپیک لباس جدید بازیکنان پرسپولیس برای لیگ پانزدهم رونمایی شد. این پیراهن شامل سه رنگ قرمز، سفید ومشکی قرمز است که در سمت چپ آن شعله های آتش نقش بسته است. کمپانی آل اشپورت مثل فصول قبلی اسپانسرینگ پیراهن پرسپولیس را برعهده دارد و البته جای یک اسپانسر ثروتمند بر پیشانی این پیراهن خالی است.

 
در این مراسم به شکل باشگاه های حرفه ای ٦ بازیکن پرسپولیس با لباس های جدید تیم روی استیج آمدند تا از این لباس ها رونمایی شود هر چند که تاخیر آنها برای حضور روی سن در مراسم باعث حیرت همه شد چرا که از زمان اعلام مجری تا حضور این بازیکنان حدود ١٠ دقیقه طول کشید!
 
رونمایی از پیراهن پرسپولیس
 
6 بازیکن برتر پرسپولیس
 
 
 
 
 
 
دلیل این تاخیر هم بسیار جالب توجه است! یکی از اعضای تدارکات پرسپولیس که در ندادن لباس به بازیکنان مشهور است اجازه پوشیدن لباس های جدید را به این ٦ بازیکن نمی داد و زمانی که از بازیکنان خواسته شد روی سن بیایند آنها هیچ لباس جدیدی نداشتند که به تن کنند!
این 6 بازیکنی که امروز با پیراهن جدید پرسپولیس مقابل دوربین ها قرار گرفتند مهمترین چهره های این فصل قرمزپوشان محسوب می شوند.
 
6 بازیکن برتر پرسپولیس
 
 
این مسئول تدارکات در اقدامی عجیب لباس ها را پنهان کرده بود تا بازیکنان آن را نپوشند که بعد از پیگیری برخی مسئولان این شخص حاضر شد لباس ها را در اختیار بازیکنان بگذارد!
 
مراسم رونمایی از پیراهن پرسپولیس با حدود دو ماه تاخیر برگزار شده است و طاهری مدیرعامل باشگاه وعده داد از فصل آینده روند معرفی پیراهن تغییر خواهد کرد و این کار قبل از آغاز فصل و در زمان استاندارد برگزار خواهد شد.

بازیکنان پرسپولیس ابراز امیدواری کردند جنس این پیراهن در ادامه فصل تغییر نکند. آنها همچنین امیدوارند این پیراهن برای شان خوش یمن باشد تا در مسابقات آینده از روند پر نوسان شکست خارج شوند.

حواشی رونمایی از پیراهن فصل جدید پرسپولیس

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
برگرفته از ورزش 3 و نود -/ف
وبگردی