پیراهن مردانه تابستانی
پیراهن های تابستانی مردانه جنس های نازک و خنکی دارند که در انواع تک رنگ, چهارخانه, راه راه و... وجود دارد و تیپ تابستانی آقایان را شیک تر میکنند.

مدل های جدید پیراهن مردانه تابستانی

انتخاب رنگ و جنس مناسب برای لباس ها به شما کمک میکند تا در فصل تابستان کمتر عرق کنید و کمتر احساس گرما کنید, بهترین رنگ هایی که آقایان برای پیراهن هایشان در تابستان انتخاب میکنند سفید, آبی آسمانی, صورتی ملایم هستند. پیراهن سفید مردانه یک لباس پرکاربرد است که در موقعیت های مختلف میتوان از آن استفاده کرد, در فصل گرم تابستان هم پیراهن سفید بهترین گزینه است.

پیراهن چهارخانه مردانه

پیراهن چهارخانه مردانه سفید و مشکی

درست لباس پوشیدن و ست کردن در فصل تابستان کار ساده ای نیست زیرا باید رنگ و جنس لباس طوری باشد که شما کمتر احساس گرما کنید و همچنان خوشتیپ باشید . پیراهن هایی که جنس های نازکی دارند انتخاب کنید و سعی کنید تابستان شلوار پارچه ای بپوشید, از رنگ های روشن مانند سفید و صورتی در استایل تان استفاده کنید.

پیراهن خنک مردانه

پیراهن خنک مردانه برای تابستان

بهترین مدل های پیراهن مردانه در انواع تک رنگ, چهارخانه, راه راه و ... برای تابستان و روش ست کردن آن ها را در این بخش از نمناک مشاهده کنید, تابستان امسال فرصت مناسبی برای داشتن استایل تابستانی و جذاب مردانه است.

پیراهن مردانه تک رنگ

پیراهن مردانه تک رنگ و شیک

ست تابستانی مردانه

ست تابستانی مردانه اسپرت

تیپ تابستانی مردانه

تیپ تابستانی مردانه رنگ روشن

پیراهن مردانه 2018

پیراهن مردانه 2018 زرشکی

پیراهن مردانه

پیراهن مردانه تابستان 97

پیراهن جین

پیراهن جین مردانه تابستانی

بهترین مدل های پیراهن تابستانی مردانه سال 97 + تصاویر

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی