پیرترین عروس و داماد بریتانیا
در بریتانیا ازدواجی عجیب صورت گرفت که عروس و داماد سن بالایی داشتند و توانستند عنوان پیرترین عروس و داماد در بریتانیا را متعلق به خود کنند.

ازدواج عاشقانه پیرترین عروس و داماد بریتانیا 

یکی از بهترین اتفاقاتی که در زندگی هر شخصی می تواند پس سال های طولانی رخ دهد،ازدواج است که می تواند به میزان بسیار زیادی تغییراتی را شامل زندگی هر یک از آنها نماید.اما با این وجود طبق آخرین آمار ، میانگین سن ازدواج برای آقایان 27 سال و برای خانم ها 23 سال در ایران می باشد و با این وجود شاید تا به حال سن ازدواج را در این رده سنی می توان مشاهده کرده باشید.

اما اخیرا زوج بریتانیایی با مجموع سن 183 سال توانستند مسن ترین زوج بریتانیا شوند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

عروس و داماد پیر

مراسم ازدواج پیرترین عروس و داماد

ازواج عاشقانه پیرترین عروس و داماد در بریتانیا

اخیرا مردم بریتانیا شاهد یکی از عروسی های عاشقانه یک زوج بودند که برای تمام مردم بریتانیا عجیب محسوب می شد.این عروسی به این دلیل عجیب بود که زوجین موفق به کسب عنوان پیرترین عروس و داماد در بریتانیا شدند.

ازدواج عجیب غریب

پیرترین عروس و دامادی که عاشقانه ازدواج کردند

ازدواج عجیب پیرترین عروس و داماد

آقای "راب کیو" 91 ساله پس از آنکه همسرش در سال های گذشته جان خود را از دست داد،تصمیم گرفت با خانم بازگیر مسن به نام "مارگارت جیمز" 92 ساله که در سال های گذشته همسرش جان خود را از دست داده بود،ازدواج کند و به همین دلیل این اقدام عجیبی بود که برای تمام مردم بریتانیا شوکه کننده بود.

این ازدواج در روز جمعه در مقابل 150 میهمان در یک کلیسا واقع در "ویمبورن مینستر" در کشور بریتانیا برگزار شد.

عکس پیرترین عروس و داماد

محبوبیت پیرترین عروس و داماد بریتانیا

ازدواج عاشقانه و کسب عنوان پیرترین عروس و داماد 

از قرار معلوم گویی این دو زوج از سال های گذشته یکدیگر را می شناختند و با یکدیگر همکاری نیز داشته اند و اینک پس از گذشت سالیان بسیار زیاد موفق به ازدواج با یکدیگر شدند که این اتفاق بسیار خوب و خوشایندی برای آنها محسوب می شد چرا که هر دو آنها تنها بودند و اینک از تنهایی خارج شدند و خودشان را به سرتاسر بریتانیا معرفی کردند و توانستند عنوان مسن ترین زوج بریتانیا را به خود اختصاص دهند و شاید در سال های آینده مسن ترین زوج جهان را به خود اختصاص بدهند.

کسب عنوان پیرترین عروس و داماد بریتانیا + عکس

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب :
وبگردی