ترفندهای ویندوز 8.1
مایکروسافت در ویندوز 8.1 این امکان را برای کاربران فراهم کرده بود تا بصورت مستقیم پس از روشن کردن سیستم پیغامی مبنی بر آپدیت ویندوز 8.1 بر روی صفحه ظاهر می شود.برای غیرفعال کردن این پیغام با ما همراه باشید.

غیرفعال کردن پیغام بروز رسانی ویندوز 8.1

با روی کار آمدن نسخه جدید ویندوز 8 قابلیت ارتقای ویندوز 8 به 8.1 از طریق اپلیکیشن Store ویندوز 8 فراهم شده است. بدین شکل که پیغامی مبنی بر آپدیت ویندوز 8.1 بر روی صفحه ظاهر شده و در هر بار ورود به اپلیکیشن Store نیز پیام اطلاع رسانی ظاهر می گردد.

به روز رسانی ویندوز 8.1

اگر شما تمایلی به آپدیت ویندوز 8 خود به 8.1 ندارید این پیام ممکن است برای شما آزاردهنده باشد. در این ترفند نحوه ی غیرفعال کردن این پیغام را برای شما شرح می دهیم.

روش اول:
کلیدهای ترکیبی Win+R را بزنید (ترفندستان) و عبارت gpedit.msc را در کادر Run وارد کرده و Enter را بزنید.
مسیر زیر را دنبال کنید:
Computer Configuration -> Administrative Templates -> Windows Components -> Storeحال در سمت راست بر روی Turn off the offer to update to the latest version of Windows دوبار کلیک کنید تا وضعیت آن به Enabled تغییر کند.
 
روش دوم:
بار دیگر کلیدهای ترکیبی Win+R را زده و این بار عبارت regedit را وارد کرده و بر روی OK کلیک کنید.
به مسیر زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPoliciesMicrosoftWindowsStoreحال در سمت راست بر روی متغیر DisableOSUpgrade دو بار کلیک کنید و عدد 1 را به عنوان Value data قرار داده و بر روی OK کلیک کنید.
برای بازگشت به حالت اولیه کافی است عدد فوق را به 0 تغییر دهید.
 
با انجام یکی از این دو روش پیام اطلاع رسانی به روزرسانی ویندوز دیگر نمایش داده نخواهد شد.

نحوه غیرفعال کردن پیغام به روزرسانی ویندوز 8.1 در Store ویندوز

429
این مطلب مفید بود ؟236
برگرفته از ترفندستان-/ف
برچسب : ویندوز
وبگردی