چاق ترین خواهران دنیا
دو خواهر خردسال که چاق ترین خواهران دنیا هستند با هیچ رژیم و دارویی لاغر نشدند ، پدر آنها می گوید دیگر توان تامین خوراکشان را ندارم.

خواهران 141 کیلویی هندی چاق ترین خواهران دنیا هستند

در میان ترین های دنیا چاق ترین ها دسته های پرتعداد تری دارند چرا که اضافه وزن یکی از معضلات زندگی های امروزی است و این معضل 2 خواهر کم سن و سال هندی را نیز درگیر خود کرده است. 2 خواهر هشت و شش ساله که وزن آنها با هم نزدیک به 140 کیلوگرم است .

چاق ترین خواهران دنیا

عکس چاق ترین خواهران دنیا در هند

جراحی چاق ترین خواهران دنیا در هندوستان

"یوگیتا" 8 ساله و "آمیشا" 6 ساله که به ترتیب 82 و 59 کیلوگرم وزن دارند به عنوان یک بیمار تلقی شده و باید تحت عمل جراحی قرار می گرفتند ، جراحی با ریسک بالا که در نهایت تیمی از متخصصین انجام آن را پذیرفت.

پدر این دو خواهر می گوید:چاقی دخترانم مشکلی بود که من و همسرم را درگیر کرده بود ، گرسنگی بیش از حد آنها گاهی برای ما غیرقابل تحمل می شد در حقیقت گاهی توان تامین خوراک آنها را نداشتیم و این مسئله را سخت تر می کرد ، گرسنگی آنها را باید وحشتناک دانست چرا که زمانی که آنها غذا می خوردند من و همسرم حتی دچار ترس می شدیم.

چاق ترین خواهران دنیا

چاق ترین خواهران دنیا

عکس چاق ترین خواهران دنیا در کنار پدر و مادرشان در راه رفتن به بیمارستان

با وجود مشکلات مالی که داشتم بارها آنها را برای درمان نزد متخصصان رژیم درمانی و.. برده بودم اما هیچ کدام تاثیر پایدار و قابل قبولی نداشتند تا اینکه متوجه شدم باید جراحی خاصی روی فرزندانم انجام شود و این رشد وزن و اشتهای آنها کنترل گردد ، جراحی با هزینه ی بالا.

هزینه ی جراحی را با فروض بعضی از لوازم و قرض کردن از برادرم آماده کردم تا اینکه پزشکی اعلام آمادگی برای انجام این جراحی کند . ماه پیش بود که دکتر "نارواریا" از بیمارستان احمد آباد با ما تماس گرفت و گفت که حاضر است دختران چاق مرا بدون گرفتن دستمزد جراحی کند خبری که ما را بسیار خوشحال کرد.

چاق ترین خواهران دنیا

پزشکی که جراحی لاغری چاق ترین خواهران دنیا را پذیرفت

بعد از یک سفر 9 ساعته با قطار به مقصد رسیدیم و به ملاقات دکتر "نارواریا" رفتیم. آقای دکتر بعد از معاینات و بررسی ها گفت که اگر چاقی دخترانم همینطور ادامه پیدا کند آنها هرگز به سن جوانی نخواهند رسید و قبل از آن از دنیا خواهند رفت برای همین جراحی کاهش وزن روی انها فوریت دارد.

بعد از انجام آزمایشات اولیه دخترانم برای جراحی لاغری که ابتدا روی شکم آنها انجام می شد آماده شدند و با موفقیت از این مرحله عبور کردند و حالا ما امیدواریم تا با انجام جراحی های بعدی مشکل آنها به طور کامل رفع شود.

جراحی چاق ترین خواهران و بچه های دنیا در هندوستان + عکس

3.987
این مطلب مفید بود ؟6720
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی