چربی صورت

آب کردن چربی صورت؛ چیکار کنم صورتم سریع لاغر بشه؟

کد مطلب : 58602تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
آب کردن چربی صورت برای زیباتر شدن و لاغری مناسب در چهره به روش هایی که بسیار ساده هستند و در عین حال باورنکردنی.

آب کردن چربی صورت با چند تغییر و روش ساده

برای آب کردن چربی صورت دنبال راه حلی ساده هستید؟ دوست دارید لاغری صورت بدون جراحی را تجربه کنید؟ واقعیت این است که آب کردن چربی موضعی در صورت باید نبایدهایی دارد؛ یعنی نمی توانید فقط با انجام تمرینات یا استفاده از محصولات آرایشی خاص، چربی را از صورت خود بردارید. در واقع، تغییرات و کاهش چربی در صورت نیاز به تداخلات چندگانه و کلی برای بهبود کلیه عوامل مرتبط با چربی صورت دارد.

اما با رعایت رژیم غذایی سالم، تمرین منظم، مراقبت از پوست و استفاده از محصولات مراقبت از پوست مناسب می توانید به طور کلی به بهبود وضعیت پوست صورت خود کمک کنید. همچنین، حفظ وزن سالم، مصرف آب کافی و کاهش عوامل مضر مانند استرس و سیگار نیز می توانند تأثیرگذار باشند.

به طور خلاصه، برای لاغر شدن صورت خود، بهتر است از رویکردهای کلی و متعارف که در این بخش از نمناک 5 مورد مهم آن را خواهید خواند، برای بهبود کلی سلامتی و زیبایی بدن استفاده کنید، تا انتظارات غیر واقعی از آب کردن موضعی چربی صورت را نداشته باشید.

صورت چاق

مصرف قند و نمک را کم کنید

کاهش میزان مصرف نمک و قند، یک راه ساده برای تغییر سایز بدن است. مصرف زیاد نمک و قند باعث حبس مایعات در بدن می شود. برای کاهش ورم و مایعات حبس شده در بدن، یک قانون ثابت وجود دارد:میزان مصرف نمک (سدیم) خود را به 1,500 میلی گرم در روز کاهش دهید و مصرف قند را نیز تا 20 گرم در روز کاهش دهید. با کاهش مصرف این دو ماده، بدن به صورت طبیعی آب از دست می دهد و شما بلافاصله پس از اعمال این تغییرات در برنامه خود، شاهد تغییرات در سایز بدن خود خواهید بود.

به موقع به رختخواب بروید

به موقع به خواب بروید و هر شب حداقل هفت ساعت بخوابید تا بدنتان بهترین فرصت برای بازسازی و بهبود اعضای بدن، قوی نگه داشتن سیستم ایمنی و متعادل کردن هورمون ها را داشته باشد و تلاش شما برای لاغر شدن و آب کردن چربی اضافه صورت را در بهترین شکل ممکن به نتیجه برساند.

خوابیدن

تغییر ورزش هوازی خود

برای کاهش چربی صورت و البته کلی بدن، تغییر در شدت ورزش هوازی شما بسیار مؤثر است. برای دیدن تغییرات مؤثر در بدن خود، باید هفته ای 5 روز و هر بار به مدت 60 دقیقه ورزش هوازی انجام دهید. همچنین، به جای انجام یک ورزش هوازی یکنواخت، بهتر است ورزش ترکیبی را انجام دهید.

در این نوع ورزش، شما برای مدتی به بدن خود فشار می آورید و سپس به مدت کوتاهی به ریکاوری می پردازید. این باعث می شود تا بدن شما در طول روز به صورت مداوم کالری سوزی کند.

رژیم غذایی مناسب لاغری صورت

برای دیدن تغییرات مؤثر در چهره خود و لاغری صورتتان تغییر در برنامه غذایی بسیار اهمیت دارد. برای آب شدن سریع چربی صورت از مصرف غذاهای فرآوری شده خودداری کنید و به جای آنها، غذاهای تازه، میوه و سبزیجات را به برنامه غذایی خود اضافه کنید.

هنگامی که احساس سیری می کنید، به خوردن ادامه نداده و غذا را کنار بگذارید. این کار به کنترل مصرف غذا کمک می کند و به شما کمک می کند تا میزان کالری مصرفی خود را کاهش دهید. با تغییر در برنامه غذایی خود، همراه با ورزش هوازی و قدرتی، می توانید تغییرات قابل توجهی در چهره و بدن خود مشاهده کنید.

رژیم غذایی

مصرف آب به اندازه کافی

نوشیدن آب به میزان کافی اهمیت بسیاری برای حفظ سلامتی و زیبایی دارد. علاوه بر این که می‌تواند در طول ورزش به شما کمک کند تا در بهترین حالت خود بمانید و از سردرد جلوگیری کنید، حفظ هیدراتاسیون بدن نیز مزایایی متعددی دارد. مصرف کافی آب به شما کمک می‌کند که اشتهای خود را کنترل کنید. برای ورزش می‌توانید به بطری آب خود لیمو و زنجبیل اضافه کنید تا علاوه بر هیدراتاسیون، از خواص مفید این مواد نیز بهره‌برداری کنید.

آب کردن چربی صورت؛ چیکار کنم صورتم سریع لاغر بشه؟

3.8104
این مطلب مفید بود ؟8024
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/م
1 نظر به ثبت رسیده است
ss1397-09-07
من واقعا اين راه هارو امتحان كردم ورزش ماساژ كم كردن وزن وزنم رو كم كردم ولي ديگه بيشتر از اين نميتونم ميدونم اگه كمتر بشه صورتم هم لاغر ميشه ولي جدا تواناييش رو ندارم از دوستان ميخام راهكار جديدي پيش روم بزاريد
2963
وبگردی