چربی صورت

5 روش برای آب کردن چربی صورت

کد مطلب : 58602تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید خیلی ها چربی صورت داشته باشند و دنبال راهی برای آب کردن آن، با رعایت این نکات می توانید به طور کلی چربی آب کنید.

راهی برای آب کردن چربی صورت

این یک واقعیت است:هیچ راهی برای آب کردن چربی موضعی وجود ندارد (این یعنی نمی توان گفت فلان غذا را بخور تا فقط صورتت آب شود یا برعکس) اما اگر این نکات مخصوص را در زندگی روزمره خود به کار بگیرید، می توانید بدن خود را در موقعیتی قرار دهید که به صورت کلی چربی آب کنید و این شامل صورت نیز می شود!

1- قند و نمک را کاهش دهید
یک راه ساده برای تغییر سایز بدن وجود دارد. اگر مقدار زیادی نمک و قند مصرف می کنید مسلما مقدار زیادی مایعات در بدنتان حبس خواهید کرد. یک قانون ثابت شده برای کاهش ورم و مایعات حبس شده در بدن این است که:میزان دریافت نمک (سدیم) خود را به 1.500 میلی گرم در روز کاهش دهید و قند را نیز تا 20 گرم در روز پایین بیاورید. بدن به صورت طبیعی آب از دست می دهد. بلافاصله پس از اینکه این تغییر را در برنامه خود اعمال کردید بلافاصله شاهد تغییرات بدن خود خواهید بود.

 چربی صورت

با این راه ها چربی صورت خود را آب کنید


2- ورزش هوازی خود را تغییر دهید
اگر جدی می خواهید از چربی کلی بدن خود خلاص شوید باید شدت ورزش هوازی خود را افزایش دهید. برای اینکه واقعا تغییر را ببینید باید هفته ای 5 مرتبه و هر بار به مدت 60 دقیقه ورزش هوازی انجام دهید. و به جای اینکه ورزشی یکنواخت داشته باشید آن را تبدیل به ورزشی ترکیبی کنید ( ورزشی که در آن مدتی به بدن فشار بیاورید و دقایقی را نیز به ریکاوری بپردازید )
از آنجا که ورزش ترکیبی بعد از تمرین هم در سوزاندن چربی تاثیر گذار است، با تمام شدن ورزش همچنان بدن تان در حال کالری سوزی است ( حدود 200 کالری بیشتر در روز )

3- برنامه غذایی خود را تغییر دهید
می توانید کلی ورزش هوازی و قدرتی انجام دهید، اما اگر برنامه غذایی خود را تغییر ندهید هیچ تغییری در چهره خود نخواهید دید. غذاهای فرآوری شده را از برنامه خود حذف کنید، غذاهای تازه، میوه و سبزیجات اضافه کنید و هر زمان احساس کردید می خواهید سیر شوید ( پُر نه! ) قاشق را کنار بگذارید.

4- مقدار زیادی آب بنوشید
علاوه بر اینکه در طول ورزش کمک می کند در بهترین حالت خود بمانید و سردرد نگیرید، به هیدراته نگه داشتن (رساندن آب کافی) بدن، کنترل اشتها و رفع نفخ بدن نیز کمک می کند و باعث می شود پوستتان ظاهری عالی داشته باشد. می توانید برای ورزش به بطری آب خود کمی لیمو و زنجبیل نیز اضافه کنید.

 چربی صورت

با این راه ها چربی صورت خود را آب کنید


5- به موقع به رختخواب بروید
خواب موجب بازسازی مجدد اعضای بدن تان می شود، سیستم ایمنی بدنتان را قوی نگه می دارد و هورمون ها را متعادل می کند تا هیچ چیز مانع رسیدن به هدفتان نشود. هر شب حداقل هفت ساعت بخوابید تا بدنتان انرژی لازم را برای کارکرد مطلوب بدست بیاورد.

5 روش برای آب کردن چربی صورت

3.886
این مطلب مفید بود ؟6620
برگرفته از دکتر کرمانی/ی
1 نظر به ثبت رسیده است
ss1397-09-07
من واقعا اين راه هارو امتحان كردم ورزش ماساژ كم كردن وزن وزنم رو كم كردم ولي ديگه بيشتر از اين نميتونم ميدونم اگه كمتر بشه صورتم هم لاغر ميشه ولي جدا تواناييش رو ندارم از دوستان ميخام راهكار جديدي پيش روم بزاريد
2461
وبگردی