پوریا رحیمی سام
امروز 27 بهمن همزمان با سالروز درگذشت رضا ژیان و تولد پوریا رحیمی سام از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه بیشتر با آنها آشنا میشویم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 27 بهمن

در روزشمار تاریخ تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی به بیست و هفتمین روز از بهمن ماه رسیدیم. امروز 27 بهمن همزمان با سالروز درگذشت رضا ژیان از چهره های مشهور ایرانی و پوریا رحیمی سام از بازیگران موفق کشورمان است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

27 بهمن سالروز درگذشت رضا ژیان بازیگر پیشکسوت

رضا ژیان بازیگر،کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان سال 1328 در تهران متولد شد.

رضا ژیان فعالیت هنری را از جوانی با تئاتر آغاز کرد و با فعالیت در کارگاه نمایش وابسته به تلویزیون به صورت حرفه ای وارد دنیای بازیگری شد.

رضا ژیان

این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در سریال هایی چون خانه پدری، همسایه ها، مسافر ری، زیربازارچه، آژانس دوستی، محله بهداشت، محله برو بیا و... به ایفای نقش پرداخت و با کارگردان های مشهوری در سینما همکاری کرد.
رضا ژیان در 27 بهمن 1381 در سن 53 سالگی درگذشت.

27 بهمن سالروز تولد پوریا رحیمی سام

پوریا رحیمی سام متولد 27 بهمن 1381 در هشتگرد است.

پوریا رحیمی سام

پوریا رحیمی سام  یکی از پرکارترین بازیگران در عرصه تئاتر می باشد و فعالیت خود در سینما را با فیلم از جنوب شرقی آغاز کرده و با نقش کاوه در فیلم احتمال باران اسیدی به شهرت رسید.
او در سال 99 برای بازی در فیلم زالاوا به کارگردانی ارسلان امیری، موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر شد. 

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 27 بهمن + تصاویر

3.816
این مطلب مفید بود ؟124
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی