مهدی فتحی

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 29 اسفند

کد مطلب : 65836زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 29 اسفند همزمان با سالروز درگذشت مهدی فتحی یکی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آو آشنا میکنیم.

کدام چهره های مشهور ایرانی در 29 اسفند درگذشتند

در آخرین روز سال و زمانی که اسفند درحال رخت بربستن برای رسیدن به فصلی نو و سالی نو بود جامعه هنری کشورمان با غم از دست دادن یکی از بازیگران پیشکسوت سینمای کشورمان مواجه شد.

مهدی فتحی بازیگر پیشکسوت کشورمان در آخرین روز از سال یعنی 29 اسفند به دیار باقی شتافت. با ما همراه باشید تا شما را با مهدی فتحی یکی از چهره های مشهور ایرانی بیشتر آشنا کنیم.

این چهره مشهور ایرانی در 29 اسفند درگذشت

مهدی فتحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 25 آذر 1318 در تهران متولد شد و 29 اسفند سال 82 از دنیا رفت.

این بازیگر قدیمی سینما حضور جدی در دنیای هنر را با ورود به هنرکده آزاد هنرپیشگی آناهیتا در سال 1337 آغاز کرد و اولین تجربه تصویری او در سینما مربوط به سال 46 است.

مهدی فتحی و بهزاد فراهانی

مهدی فتحی بازی در سریال هایی چون با سلسله حکمت، زندگی، امام علی، به سوی افتخار، زمان شوریدگی، هزاران چشم، خانه پدری، دریایی ها ، راز شیوا و مزرعه پدری را در کارنامه هنری اش دارد.

بازی در سریال امام علی(ع) و نقش عمرو عاص یکی از درخشان ترین بازی های او در طول سالهای فعالیت هنری اش بود که باعث شهرت و محبوبیت او شد.

مهدی فتحی

آخرین روز سال 82 مهدی فتحی بعد از مدت ها تحمل رنج بیماری درگذشت و جامعه هنری در اندوه از دست دادن یک هنرمند بزرگ عزادار شد.

مهدی فتحی

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 29 اسفند +تصاویر

420
این مطلب مفید بود ؟164
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی