مرتضی احمدی
امروز 10 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 10 آبان

امروز دهم آبان همزمان با سالروز اتفاقات مهمی در دنیاست که برای بسیاری از افراد تولد یکی از عزیزان یا درگذشت اطرافیانشان در چنین روزی رخ داده است. ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز آشنا میکنیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 10 آبان متولد شده اند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 10 آبانند

مانی نوری

مانی نوری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 10 آبان 1368 در تهران متولد شد.

مانی نوری

مانی نوری بازیگری را از 6 سالگی با قصه های تا به تا آغاز کرد و با نقش امیرآقا جمالی در ذهن بچه های دهه شصت ماندگار شد. سریال آخرین بازی جدیدترین کار تلویزیونی مانی نوری بود.

مرتضی احمدی

مرتضی احمدی صداپیشه و بازیگر کشورمان 10 آبان 1303 در تهران متولد شد.

مرتضی احمدی

مرتضی احمدی از چهره های مشهور در عرصه دوبله کشور است که صدای ماندگار او در رادیو و تلویزیون همیشه طرفداران زیادی داشت است. مرتضی احمدی راوی مجموعه شکرستان بود که در آذرماه 93 در سن 90 سالگی درگذشت.

این چهره مشهور ایرانی درگذشته 10 آبان است

مسعود رسام

مسعود رسام کارگردان و تهیه کننده کشورمان سال 1336 متولد شد و 10 آبان 1388 در تهران درگذشت.

مسعود رسام

مسعود رسام فعالیت در تلویزیون و تئاتر را از سال 58 آغاز کرد و همسر سابق فریبا نادری بازیگر کشورمان بود که در 10 آبان 1388 بر اثر بیماری سرطان درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 10 آبان+ عکس

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی