امید حاجیلی
امروز 2 مهر همزمان با سالروز تولد امید حاجیلی، سیامک احصایی و محمد معتمدی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 2 مهر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به دومین روز از مهرماه رسیدیم. امروز دوم مهر سالروز اتفاقات تلخ و شیرین زیادی در دنیاست که تولد یکی از بهترین های آن است. امروز 2 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد 2 مهر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 2 مهرند

امید حاجیلی

امید حاجیلی خواننده، آهنگساز و نوازنده موسیقی پاپ کشورمان 2 مهر 1362 در تهران متولد شد.

امید حاجیلی

امید حاجیلی نوازندگی را از دوران کودکی آغاز کرد و از 11 سالگی وارد هنرستان موسیقی شد و تا مقطع کارشناسی ارشد به تحصیل در رشته موسیقی پرداخت و اولین آلبومش را با نام آلگرو در سال 87 روانه بازار کرد.

سیامک احصایی

سیامک احصایی بازیگر و طراح صحنه و لباس کشورمان 2 مهر 1336 در آبادان متولد شد.

سیامک احصایی

سیامک احصایی فعالیت هنری را با طراحی لباس و صحنه آغاز کرد و به بازی در فیلم هایی چون کارگران مشغول کارند، روی خط صفر، امکان مینا و حوض نقاشی پرداخت.

محمد معتمدی

محمد معتمدی خواننده موسیقی سنتی کشورمان 2 مهر 1357 متولد شد.

محمد معتمدی

محمد معتمدی از علاقه مندان به مکتب اصفهان است و در سال 2012 به عنوان چهره برتر موسیقی شناخته شد و جایزه فرانس موزیک را دریافت کرد.

خواننده و بازیگران مشهور ایرانی متولد 2 مهر

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی