الناز حبیبی

تولد چهره های مشهور ایرانی در 21 مرداد + عکس

تاریخ انتشار : 21 مرداد 1399کد مطلب : 70704زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 21 مرداد همزمان با سالروز تولد الناز حبیبی، مهدی یغمایی و فخرالدین صدیق شریف از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 21 مرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و یکمین روز از مردادماه رسیدیم. امروز 21 مرداد همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشاره میکنیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 21 مردادند

الناز حبیبی

الناز حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 21 مرداد 1367 در تهران متولد شد.

الناز حبیبی

الناز حبیبی بازی در تلویزیون را با سریال روزگار قریب آغاز کرد و بعد از آن در سریال هایی چون فاصله ها، پنج کیلومتر تا بهشت، تا ثریا، دودکش، دردسرهای عظیم و پرستاران به ایفای نقش پرداخت.

مهدی یغمایی

مهدی یغمایی خواننده موسیقی پاپا کشورمان 21 مرداد 1355 در مشهد متولد شد.

مهدی یغمایی

مهدی یغمایی از سال 80 فعالیت رسمی خود در دنیای موسیقی را آغاز کرد و خوانندگی و نوازندگی را به طور جدی ادامه داد و در مسابقه شب کوک به عنوان داور حضور داشت.

فخرالدین صدیق شریف

فخر الدین صدیق شریف بازیگر پیشکسوت کشورمان 21 مرداد 1334 در تهران متولد شد.

فخرالدین صدیق شریف

فخرالدین صدیق شریف از سال 67 بازی در سینما را آغاز کرد و حضور پررنگی را در دنیای هنر تجربه کرد . این هنرمند کشورمان در سریال هایی چون امیرکبیر، خانه سبز، دختران، روزهای زندگی، کلاه پهلوی، معمای شاه و کیمیا ایفای نقش کرده است.

کدام بازیگران و خواننده های مشهور ایرانی متولد 21 مرداد هستند؟

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی