محمد علیزاده
امروز 23 دی ماه همزمان با سالروز تولد محمد علیزاده یکی از چهره های مشهور ایرانی است که ما در این مطلب شما را بیشتر با او آشنا میکنیم.

کدام چهره های مشهور ایرانی در 23 دی متولد شدند

شاید برایتان جالب باشد که بدانید با کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در یک روز به دنیا آمده اید یا امروز 23 دی ماه همزمان با سالروز تولد کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است. اگر همراه ما باشید شما را با چهره های مشهور ایرانی که در 23 دی ماه متولد شده اند آشنا میکنیم.

از میان هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی محمد علیزاده خواننده محبوب موسیقی پاپ 23 دی ماه متولد شده است، در ادامه شما را با این خواننده جوان بیشتر آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 23 دی ماه

محمد علیزاده یکی از خواننده های جوان موسیقی پاپ کشورمان است که در 23 دی ماه 1360 در شهر باستان اشتهارد کرج متولد شد.

محمد علیزاده

اولین آلبوم رسمی محمد علیزاده با نام همخونه در سال 1387 منتشر شد. چندین سال بعد آلبوم دیگر او با نام سوپرایز به صورت اینترنتی پخش شد و با استقبال روبرو شد و جزو بهترین آلبوم های موسیقی سال کشور قرار گرفت. آخرین آلبوم محمد علیزاده در نیمه دوم اسفند ماه 91 با نام «دلت با منه» به بازار عرضه شد که فروش بسیار خوبی داشت.

محمد علیزاده

محمد علیزاده یکی از خواننده هایی است که سابقه خواندن تیتراژهای بسیاری را در تلویزیون دارد که از جمله آنها میتوان به ساخت تیتراژ برای برنامه کوله پشتی، سریال سراب، شهر باران 90 و 91، ماه عسل 89و ماه عسل 96، مسابقه قرآنی تسنیم، جشن رمضان 91 و 92، صبحی دیگر، سریال خروس، میشه نگاه کنی و بر آستان جانان و سریال های زخم و برادر نام برد.

محمد علیزاده

چهره های مشهور ایرانی متولد 23 دی ماه + تصاویر

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی