ماه چهره خلیلی
امروز 25 دی ماه سالروز تولد ماه چهره خلیلی و درگذشت یکی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

کدام چهره های مشهور ایرانی در 25 دی متولد شده اند

25 دی ماه سالروز تولد کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است؟ اگر دانستن پاسخ این سوال برایتان جالب است باید بگوییم که امروز 25 دی ماه همزمان با سالروز تولد ماه چهره خلیلی یکی از هنرمندان کشورمان است. ماه چهره خلیلی متولد 25 دی 1355 در تهران است. در ادامه شما را بیشتر با او آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور متولد 25 دی هستند

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 25 دی ماه سال 1351 متولد شد.

رزیتا غفاری

این بانوی هنرمند بازیگری را از 74 آغاز کرد و اولین بار در سریال در پناه تو به کارگردانی حمید لبخنده در تلویزیون مقابل دوربین رفت و این همکاری موفق بار دیگر در سریال در قلب من تکرار شد و از جمله ماندگارترین سریال های او میتوان به همسفر، شب آفتابی، فصل زرد، عمارت فرنگی، روزهای زیبا، تبریز در مه، سی امین روز و... اشاره کرد.

ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی نوه زنده یاد پروین سلیمانی بازیگر پیشکسوت کشورمان است. این هنرمند فقید آثار ارزشمندی را در سینمای ایران از خود به جای گذاشته است.

ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی زمانی که 5 ساله بود به همراه خانواده خود به انگلیس مهاجرت کرد و در آنجا علاوه بر معماری دورهای بازیگری را در مدرسه بازیگری لندن گذراند، در سال 1381 بعد از نزدیک به 22 سال زندگی در انگلیس به ایران بازگشت.

ماه چهره خلیلی

این هنرمند کشورمان خودش را مدیون ایرج قادری و نقشی که برای فیلم چشمان سیاه به او داد میداند و جایگاه امروزش در دنیای بازیگری را نتیجه اعتماد این کارگردان سرشناس میداند.

ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی در 25 فروردین ماه 1393 با ابراهیم اشرفی ازدواج کرد و اواخر اردیبهشت سال 94 پسرشان بنام پرواز بدنیا آمد.

ماه چهره خلیلی

ارجمله سریال های ماه چهره خلیلی میتوان به:کلاه پهلوی (1391)، مختارنامه (1388)، در چشم باد (1387)، ازمیان سایه ها (1393) و گذر از رنجها (1393) اشاره کرد. این هنرمند کشورمان سال گذشته با فیلم های «اشنوگل»، «نیمکت» و «یادم تو را فراموش» در جشنواره فیلم فجر حاضر شد.

25 دی سالروز درگذشت این چهره مشهور ایرانی است

غلامرضا طباطبایی

غلامرضا طباطبایی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان 18 خرداد 1319 متولد شد و 25 دی 1384 درگذشت.

غلامرضا طباطبایی

غلامرضا طباطبایی عضو ارشد انجمن بازیگران خانه سینما بود فعالیت در دنیای هنر را از سال 1343 آغاز کرد. مدار صفر درجه، همسفر، کهنه سوار، تنهاترین سردار، امیرکبیر و ولایت عشق از جمله سریال های تلویزیونی او محسوب میشود.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 25 دی ماه + تصاویر

4.224
این مطلب مفید بود ؟204
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی