نادر گلچین
امروز 31 شهریور همزمان با سالروز تولد علی اصحابی و پرویز یاحقی و سالروز درگذشت نادر گلچین از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 31 شهریور

امروز آخرین روز از شهریور و پایان تابستان است. تابستان با همه زیبایی هایش به سرعت سپری شد و جایش را به پاییز پادشاه فصل ها داد. امروز در دنیا افراد زیادی متولد شدند و درگذشتند و از سویی دیگر امروز همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز اشاره میکنیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 31 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 31 شهریورند

علی اصحابی

علی اصحابی خواننده موسیقی پاپ کشورمان 31 شهریور 1360 در دامغان متولد شد.

علی اصحابی

علی اصحابی آموزش موسیقی را از سال 79 آغاز کرد و اولین بار در سال 85 با خواندن ترانه اگه عشق منی به عنوان چهره موسیقی شناخته شد و در یک تله فیلم هم جلوی دوربین رفت.

پرویز یاحقی

پرویز صدیقی پارسی با نام هنری پرویز یاحقی آهنگساز، موسیقی دان و نوازنده کشورمان 31 شهریور 1314 در تهران متولد شد.

پرویز یاحقی

پرویز یاحقی نوازندگی و موسیقی را از دوران کودکی آموخت و زمانی که تنها 9 سال داشت به نوازندگی در رادیو پرداخت و نخستین آهنگش را برای غلامحسین بنان ساخت.

این چهره مشهور ایرانی درگذشته 31 شهریور است

نادر گلچین

نادر گلچین خواننده موسیقی سنتی کشورمان سال 1315 متولد شد و 31 شهریور 1396 در تهران درگذشت.

نادر گلچین

نادر گلچین از چهره های شناخته شده موسیقی سنتی کشورمان است که موسیقی را از سالهای نوجوانی آغاز کرد و آثار ماندگاری را در دنیای موسیقی برجای گذاشت. نادر گلچین عموی مرجانه گلچین بازیگر کشورمان است.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 31 شهریور + عکس

3.520
این مطلب مفید بود ؟146
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی