بهنام تشکر
امروز 4 بهمن همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

چهره های مشهور ایرانی که در 4 بهمن متولد شده اند

امروز 4 بهمن ماه همزمان با سالروز تولد و درگذشت بسیاری از چهره های مشهور ایرانی است که ما در این مطلب شما را با آنها آشنا میکنیم.

علیرضا عصار خواننده کشورمان و بهنام تشکر بازیگر تلویزیون و استاد محمود فرشچیان امروز 4 بهمن متولد شده اند. همچنین امروز سالروز درگذشت عباس نیک ناظری بازیگر پیشکسوت کشورمان است.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 4 بهمن هستند

علیرضا عصار

علیرضا عصار خواننده پاپ کشورمان 4 بهمن 1348 در تهران متولد شد.

علیرضا عصار

علیرضا عصار نوازندگی پیانو را از 5 سالگی آغاز کرد و اولین کنسرتش در مقام نوازنده پیانو در 16 سالگی بود و در سال 77 اولین قطعه رسمی اش را خواند.

بهنام تشکر

بهنام تشکر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 بهمن سال 1355در بندر انزلی متولد شد.

بهنام تشکر

بهنام تشکر بازیگر سریال دودکش ، ساختمان پزشکان و لیسانسه ها بازیگری در تلویزیون و سینما را از سال 82 آغاز کرد اما پیش از آن در تئاتر فعالیت داشت و در عرصه دوبله هم فعالیت میکند.

عباس ناظری نیک

عباس ناظری نیک در آبان ماه سال 1295 در تهران متولد شد و فعالیت هنری را از تئاتر خورشید آغاز کرد و پس از بازگشت به تهران در یک دوره کلاس های سمعی بصری در سازمان هنرهای زیبای کشور شرکت کرد و مدتی به عنوان بازیگر وارد عرصه سینما شد.

عباس ناظری نیک

عباس ناظری نیک در 4 بهمن 1381 در سن 86 سالگی درگذشت.

محمود فرشچیان

محمود فرشچیان نقاش سرشناس کشورمان 4 بهمن 1308 در اصفهان متولد شد.

محمود فرشچیان

محمود فرشچیان نقاش معاصر ایرانی است که آثارش در تمام دنیا شناخته شده است و تابلوهای نقاشی او و کتاب هایش هموارد مورد توجه هنر دوستان واقع شده است و موزه استاد فرشچیان در کاخ سعدآباد مکانی امن برای حفظ آثار ارزشمند او است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 بهمن ماه + تصاویر

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی