اینستاگرام

بازیگران و خوانندگان پرطرفدار در اینستاگرام

تاریخ انتشار : 30 خرداد 1396کد مطلب : 51554زمان مطالعه : 5 دقیقه
مهناز افشار از بین بازیگران ایرانی و علی دایی از میان ورزشکارن و امیر تتلو از بین خوانندگان به عنوان محبوب ترین های اینستاگرام انتخاب شدند.

پرطرفدارترین چهره ها در اینستاگرام

فضای مجازی و اینستاگرام مهم ترین پل ارتباطی بین چهره های سرشناس با مردم است . برخی از چهره ها در اینستاگرام از محبوبیت بیشتری نسبت به بقیه چهره ها برخوردارند . در این مطلب میخواهیم محبوب ترین بازیگران ، خواننده ها و چهره های ورزشی در اینستاگرام را به شما معرفی کنیم.

مهناز افشار در شبکه اجتماعی اینستاگرام 6 میلیون فالوئر دارد و از سحر قریشی و بهنوش بختیاری هم جلو زده، علی دایی در اینستاگرام هم یکه تاز است و در حوزه موسیقی، خوانندگان رپ حتی از چهره های پاپ هم جلو زده اند.

این روزها شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی است که بخصوص بخاطر فیلتر نبودن به صورت گسترده توسط بازیگران و خوانندگان مورد استفاده قرار می گیرد. 

خوانندگان و چهره های ورزشی هم مثل بازیگران در اینستاگرام حضور پررنگی دارند. البته تعداد فالوئرهای بازیگران با تفاوت معناداری بیشتر از خوانندگان و ورزشکاران است و رتبه بعدی در اختیار 2- 3 چهره آیکون شده ورزشی قرار دارد و خوانندگان در رتبه پایین تر قرار می گیرند.

محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

مهناز افشار: تا چندی پیش بهنوش بختیاری پرمخاطب ترین صفحه اینستاگرامی را داشت اما حالا فالوئرهای مهناز افشار به 6 میلیون رسیده و با فاصله اندکی توانسته بختیاری را پشت سر بگذارد. افشار با فاصله های کم چند روزه صفحه اینستاگرامش را به روز می کند و آخرین پستش هم عکس از توییتی است که در توییتر گذاشته و از کی روش و تیم ایران برای راه یافتن به جام جهانی تشکر کرده است.

 
بازیگران در اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

سحر قریشی:بازیگران زن همه رتبه های اول را در جمع دارندگان بیشترین فالوئرها به خودشان اختصاص داده اند. موقع نوشتن این مطلب تعداد فالوئرهای قریشی صدهزار نفر بیشتر از بختیاری شد و با 5 میلیون و 800 هزار مخاطب در رتبه دوم قرار گرفت. بیشتر عکس هایش از خودش یا بچه هاست و آخرین پستش هم درباره شب های قدر است.
 
بازیگران در اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

بهنوش بختیاری:5 میلیون و 700 هزار فالوئر دارد. تقریبا زیر همه پست هایش تا جایی که بتواند با مخاطبانش حرف می زند. فاصله زمانی میان عکس هایی که او در اینستاگرام می گذارد کمتر از افشار است و آخرین پستش هم تبلیغ تئاتری است که یکی از دوستانش آن را کارگردانی کرده.
 
بازیگران در اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

الناز شاکردوست:با 5 میلیون و 700 هزار نفر مخاطب در رتبه بعدی قرار دارد. فاصله گذاشتن عکس هایش گاهی به دو سه هفته هم رسیده و آخرین عکس از خودش است که بیتی از مولانا گذاشته و از دوستانش خواسته در شب های ماه رمضان برایش دعا کنند.
 
بازیگران در اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

رامبد جوان:بالاخره پنجمین جایگاه در اختیار یک بازیگر مرد قرار گرفته که البته بیشتر به خاطر برنامه تلویزیونی اش یعنی «خندوانه» در اینستاگرام مطرح شده است. رامبد جوان 5 میلیون و 600 هزار نفر فالوئر دارد و بیشتر عکس هایش تبلیغ برنامه «خندوانه» است و آخرین عکس اش هم مربوط به شب های قدر.
 
بازیگران در اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

ترانه علیدوستی با 5.1 میلیون فالوئر، بهنوش طباطبایی با 4.9 میلیون، محمدرضا گلزار با 4.8 میلیون، رضا عطاران با 3 میلیون و بهرام رادان با 2.9 میلیون فالوئر رتبه های پنجم تا دهم را به خودشان اختصاص داده اند. از میان این بازیگران پرطرفدار عکس ها و مطالب صفحه های مهناز افشار، بهنوش بختیاری و بهرام رادان متنوع تر از بقیه است.
 
بازیگران در اینستاگرام
 

چهره های ایرانی در اینستاگرامدر میان فوتبالیست های حاضر در شبکه مجازی اینستاگرام پرسپولیسی ها با اختلاف طرفداران بیشتری دارد.

علی دایی: با دو میلیون و 500 هزار نفر فالوئر پرمخاطب ترین چهره ورزشی در اینستاگرام است. یکی از محبوب ترین ملی پوش های همه ادوار فوتبال با فاصله یکی دو هفته عکس می گذارد و بیشتر عکس هایش هم ورزشی هستند. طبعا آخرین عکسی که گذاشته از کارلوس کی روش است با تبریک به بازیکنان تیم ملی.
 
اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

علی کریمی:چندین صفحه با نام علی کریمی در اینستاگرام وجود دارد اما صفحه تایید شده این بازیکن دو میلیون و 400 هزار نفر مخاطب دارد. با فاصله های نسبتا منظم از جملات قصار و خودش عکس گذاشته و آخرین عکس اش هم جمله ای به این مضمون است که:«دعا می کنم دنیا پر شود از آدم هایی که نه زمان آنها را عوض می کند نه زمین».
 
اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

مهدی طارمی:با فاصله زیاد از این دو نفر مهدی طارمی با 1.7 میلیون فالوئر قرار دارد که تعداد فالوئرهایش بعد از گل هایی که برای تیم ملی به ثمر رساند و منجر به صعود تیم شد، افزایش قابل توجهی داشته است. آخرین عکس اش از خودش در لباس مشکی و مربوط به شب های قدر است.
 
اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

فرهاد مجیدی با 1.1 میلیون فالوئر، سروش رفیعی با 829 هزار نفر و جواد نکونام با 288 هزار نفر بین فوتبالیست ها چهره های محبوب اینستاگرامی هستند.
 


خوانندگان موسیقی رپ در اینستاگرام طرفداران بیشتری نسبت به بقیه دارند. بعد از آنها طبعا نوبت به خوانندگان پاپ می رسد و با اختلاف بیشتر نسبت به آنها، همایون شجریان به عنوان پرطرفدارترین خواننده موسیقی سنتی در اینستاگرام با 834 هزار فالوئر شناخته می شود.

امیر تتلو:این خواننده رپ که اظهارنظرهای جنجالی اش را در اینستاگرام زیر عکس هایش می گذارد چهار میلیون نفر فالوئر دارد.
 
 اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

یاس:خواننده رپی که سوژه آهنگ هایش مسائل اجتماعی است و آخرین عکس اش هم مربوط به کنسرت دوبی اش در سال 93 است، دو میلیون و 900 هزار فالوئر در اینستاگرام دارد.
 
اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

سیروان خسروی:خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده پرطرفدار موسیقی پاپ بعد از دو رپر معروف با 1.6 میلیون فالوئر در رتبه سوم قرار می گیرد.
 
اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

محسن یگانه و بنیامین بهادری:هر دو یک میلیون و 300 هزار فالوئر دارند و خیلی هم در اینستاگرام پرکار نیستند. آخرین عکس یگانه یک پست موقت است برای خبررسانی در مورد پیش فروش بلیت های کنسرتش و بنیامین هم بیشتر از خودش و دخترش بارانا عکس و ویدئو می گذارد. آخرین عکس بنیامین مربوط به قطعه «کبیر» و لینک دانلود آن در تلگرامش است.
 
اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

همایون شجریان:834 هزار فالوئر دارد و بخشی از آنها طبعا کسانی هستند که پیگیر کارها و احوال محمدرضا شجریان هستند و به صفحه پسرش سر می زنند. فاصله زمانی میان عکس هایش خیلی زیاد است و از خودش، پدر و طبیعت عکس می گذارد. آخرین عکس منظره ای زیبا از یکی از مناطق ایران است و زیر آن همایون گفته که خودش و پدرش نظرشان را در مورد نامزد مورد نظرشان علنی نمی کنند و شایعات در این باره دروغ است.
 
اینستاگرام

چهره های ایرانی در اینستاگرام

بازیگران و خوانندگان پرطرفدار در اینستاگرام

315
این مطلب مفید بود ؟96
برگرفته از روزنامه هفت صبح / م.ف
وبگردی