پنجره خانه
پنجره ها را میتوان چشم های خانه دانست طوری که به کمک آن ها میتوان ارتباط بین داخل و خارج خانه را حفظ کرد.

پنجره خانه چه زمانی باید نو شود؟

پنجره نقش بسیار مهمی در دکوراسیون منزل دارد زیرا باعث ارتباط بین داخل و خارج خانه میشود، نکاتی درباره پنجره های خانه وجود دارد که باید هنگام بازسازی و نوسازی به آن ها دقت کنید در این بخش از دنیای مد نمناک نکاتی را ذکر کرده ایم که در صورت مشاهده ان ها باید به فکر پنجره جدید برای منزل تان باشید.

پنجره دوجداره

نکات مهم درباره پنجره خانه

- در صورتی که پنجره خانه شما زیاد بخار کرد باید به فکر تعویض آن باشید پنجره های قدیمی معمولا زیاد بخار می کنند. قبل از اینکه به فکر خرید پنجره جدید باشید باید چک کنید و خیالتان راحت شود که عامل بخار کردن زیاد شیشه شما نبوده اید مثلا برخی عوامل که باعث بخار کردن شیشه میشوند عبارتند از:دمای پایین هوای خانه، استفاده از پرده های ضخیم و رطوبت حمام.

- شیشه های خمیده ، تاب دار و شکسته باید تعویض شوند، شیشه های تاب دار صاف نیستند و از نزدیک مثل لباس چروک هستند برای اینکه بتوانید شیشه تاب دار را تشخیص دهید باید نزدیک شیشه رفته و از کنار آن را بررسی کنید.

عایق بندی پنجره

عایق بندی پنجره های قدیمی

- پنجره هایی که عایق بندی ندارند باید تعویض شوند، در صورتی که پنجره عایق بندی نداشته باشد تغییرات نامناسب آب و هوا را به منزل می آورد. وقتی این پنجره ها را لمس میکنید گرما یا سرمای بیرون را احساس میکنید.

- پنجره هایی که درست آب بندی نشده اند مثل پنجره های دوجداره که هنوز گرما را به داخل راه میدهند باید تعویض شوند، وقتی بین دو لنگه شیشه بخار آب ایجاد شوند یعنی پنجره درست آب بندی نشده است.

آب بندی پنجره

نکاتی درباره بازسازی پنجره

- اگر پنجره منزل تان درست باز و بسته نمیشود باید به فکر تعویض آن باشید،اگر برای چفت کردن پنجره ای که باز مانده است باید خیلی تلاش کنید زمان ان رسیده است که پنجره را نوسازی کنید.

 

چه زمانی باید پنجره خانه را تعویض کنیم؟

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی