چپ شدن تانک نظامی
چپ شدن یک تانک نظامی روسی پس از نمایش در یک مراسم مردم حاضر در آن صحنه را ترساند.

چپ شدن تانک نظامی روس در حین مراسم

همانگونه که مستحضر هستید،کشور روسیه یکی از کشورهای پیشرو در ساخت و تولید سلاح هایی برای دفاع از خود می باشد و به همین دلیل می توان این موضوع را درک کرد که کشور روسیه بنابر این علت از مهندسان ماهر و حرفه ای در این زمینه استفاده می کند که اینک می توان یکی از کشورهای به خود متکی دانست.

برای مثال چند وقت اخیر مطلبی از بخش سرگرمی نمناک منتشر شد که در آن روسیه از تانک پر سرعت خود در یک مسابقه رونمایی کرده بود که این تانک روسی بقدری پر سرعت بود که در رسانه های مختلف به او عنوان تانک پرنده را داده بودند.با این وجود ، این روزها یکی از ویدیوهایی که می توان در صفحات مجازی مشاهده کرد متعلق به تانک روسی است که در روز 23 اوت اتفاقی عجیب را تجربه نمود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

چپ شدن تانک در روسیه

چپ شدن تانک در مراسمی در روسیه

اخیرا ویدیویی صفحات مجازی را همانند ویروسی بزرگ در دست گرفته است و به طبع با واکنش های مختلفی از سوی کاربران این صفحات روبرو شده است.این ویدیو متعلق به یک مراسم نظامی در 23 اوت واقع در روسیه می باشد.اما این مراسم نظامی به گونه ای که برنامه ریزی شده بود در مقابل صدها مخاطب برگزار شد.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید،در مقابل چشمان صدها نفر در محل برگزاری مراسم نظامی تانکی که در حال برگزاری نمایش بود،پس از نمایش برای اینکه به جایگاه خود بازگردد ناچارا تصمیم گرفته شد تا آنرا بر پشت کامیون منتقل کنند تا به محل نگهداری منتقل شود.

ولی متاسفانه تانک نظامی روسی در هنگام جایگری در بالای کامیون،کنترل خود را از دست می دهد و در مقابل چشمان صدها نفر روسی از بالای کامین به سمت پایین می افتد و چپ می شود.پس از چپ شدن تانک T-34 باعث شوکه و ترساندن مردم حاضر در صحنه شد که خوشبختانه هیچ اتفاقی پس از آن نیوفتاد.

ویدیو چپ شدن تانک نظامی روس در حین مراسم

 

چپ شدن تانک روسی در مراسم پس از نمایش

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
برچسب : تانک
وبگردی