چیدن لاک
دنیای دخترها پر از لاک ها رنگارنگ است که خیلی دوست شان دارند, برای چیدن لاک های خوشگل تان این مطلب را از دست ندهید.

چیدن لاک ها و نظم دادن به آن ها

گاهی تعداد زیرآلات و لوازم آرایشی تان آنقدر غیر قابل کنترل می شود که میز آرایش تان بسیار نامرتب می شود، بطوریکه ممکن است بعد از مدتی بعضی چیزها را گم یا فراموش کنید. پس دست به کار شوید و به آسانی منظم شان کنید.

در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه خودم سعی کرده ام همه چیز سر جای خود، منظم و مرتب باشد. در مورد نظم دهی به میز آرایش و چیدن لاک روی میز، لطفا روش های ساده و نظم دهنده پیشنهاد کنید.
چیدمان میز توالت به این دلیل اهمیت دارد که لوازم کوچک بسیاری روی آن قرار دارد. هرچه دکوراسیون اتاق خواب مرتب باشد ولی سطح میز آرایش پر از وسایل ریز و کوچک که بدون نظم کنار هم قرار گرفته اند، گویا مدیریت خوبی برای نظم دهی به فضا نشده است.

اتاق خواب دخترانه

چیدن لاک ها و نظم دادن به آن ها

میز آرایش

بهترین قفسه برای چیدن لاک هاچیدمان میز آرایش داخل اتاق خواب بسیار اهمیت دارد

برای چیدمان لاک روی میز می توانید از ایده های ساده و کاربردی استفاده کنید. اگر میز آرایش شما کشو یا طبقه خالی دارد، بهتر است که آن را به شیشه های لاک اختصاص دهید تا سطح میز توالت خلوت تر باشد.

از کشوهای میز آرایش برای چیدمان لاک ها استفاده کنید

لاک های متنوع و رنگارنگ را درون یک ظرف شیشه ای بزرگ قرار داده و ظرف را روی میز توالت بگذارید. دلیل شیشه ای بودن این است که در موقع نیاز، به رنگ مورد نظر دسترسی راحت تری داشته باشید.

منظم کردن لاک های داخل کشو,مهارت های چیدمان لاک داخل میز

لاک های متنوع و رنگارنگ را درون یک ظرف شیشه ای بزرگ قرار داده و ظرف را روی میز توالت بگذارید

لزومی ندارد حتما لاک ها را روی میز توالت قرار دهید. یک قاب عکس خالی تهیه کنید و آن را به باریکه های چوبی باریک به طبقات مختلف تقسیم کنید. می توانید برای نظم بیشتر، شیشه های لاک را بر اساس ترکیب رنگی روی آنها قرار دهید.

داخل یک قاب عکس خالی را به طبقات مختلف تقسیم کنید و لاک ها را داخل آن بچینید

شلف های آماده هم برای چیدن لاک در دکوراسیون اتاق خواب مناسب هستند. حتی اگر آینه دیواری اتاق شما دارای لبه جلو آمده ای است می توانید از آن استفاده کنید.


شلف های آماده هم برای چیدن لاک در دکوراسیون اتاق خواب مناسب هستند

جعبه های نظم دهنده در شکل و مدل های مختلفی در بازار وجود دارد. هر مدل از نظم دهنده ها را می توانید برای چیدمان لاک روی میز هم استفاده کنید.

از جعبه های نظم دهنده در شکل و مدل های مختلفی برای چیدمان لاک روی میز استفاده کنید

می توانید برای قرار دادن و نگهداری لاک های خود آویزی مانند تصویر زیر تهیه کنید. در این صورت است که همه رنگها را به راحتی می توانید ببینید.

می توانید برای قرار دادن و نگهداری لاک های خود آویزی تهیه کنید

سبدهای مختلفی که قابلیت آویزان شدن روی دیوار یا طبقات را دارند، برای چیدمان لوازم آرایش روی میز توالت هم مناسب هستند.

سبدهایی که قابلیت آویزان شدن روی دیوار یا طبقات را دارند، برای چیدمان لوازم آرایش مناسبند

حتما شما هم ظروف پذیرایی دو طبقه را دیده اید؛ می توانید از این ظروف مخصوص برای قرار دادن لاک و چیدمان منظم میز توالت استفاده کنید.

مدل های خوشگل چیدن لاک روی میز آرایش

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
وبگردی