بازیگران هالیوود
مشهورترین بازیگران سینمای هالیوود در پوستر معروف ترین فیلم هایشان با ژستی یکسان دیده می شوند. در ادامه پوستر بازیگران چون؛ تام کروز، بوروس ویلیس، دنزل واشنگتن، ادی مورفی، ژان کلود ون دام، جکی چان، جت لی را مشاهده می کنید.

بازیگران بسته به نوع کاراکتری که در یک فیلم دارند ژست و فیگور خاص همان کاراکتر را گرفته و تصویر آنها روی پوستر اصلی فیلم چاپ می شود. این در حالی است که برخی بازیگران از یک ژست همیشگی برخوردار هستند . در این گزارش با بازیگرانی که همیشه با یک فیگور ظاهر می شوند آشنا شوید.

تام کروز و جت لی و بوروس ویلیس با ژست هایی متفاوت

والتر بوروس ویلیس: متولد 19 مارس 1955 که با نام بروس ویلیس شناخته می شود، بازیگر، تهیه کننده و نوازنده آمریکایی، آلمانی تبار است، که با نقش جان مک کلاین در فیلم جان سخت به شهرت رسید.

بروس ویلیس درصدد مخفی کردن چهره خود است یا آن را به سمت راست متمایل می کند.
 
ژست همیشگی بوروس ویلیس در پوسترهایش

 

لی لیان جیه:  هنرپیشه چینی و رزمی کار حرفه ای ووشو مشهور به جت لی در 26 آوریل 1963 برابر با 6 اردیبهشت 1342 به دنیا آمد. بعد از سه سال تمرینات سخت، برنده اولین مسابقه کشوریش برای تیم ووشو پکن می شود. اولین فیلم او معبد شائولین (1982) است. بعد از آن در فیلم های رزمی و برجسته زیادی بازی کرد از جمله مجموعه فیلم های روزی روزگاری در چین در نقش قهرمان مردمی وونگ فِی هونگ. اسلحه مرگبار 4 (1988) اولین فیلم هالیوودی او که در نقش یک تبهکار ایفای نقش کرد، ولی اولین فیلم هالیوودی که در نقش اصلی بازی کرد رومئو باید بمیرد (2111) بود.
 
جت لی معمولا با عینک آفتابی ظاهر می شود .
 
ژست همیشگی جت لی در پوستر فیلمهایش
 
 
 
تام کروز: در سیراکیوز از شهرهای مرکزی ایالت نیویورک آمریکا به دنیا آمد. نام کامل وی توماس کروز ماپوتر چهارم است.
پدرش مهندس برق و مادرش معلم بود. خانواده آنها در اصل ریشه ای آلمانی، انگلیسی و ولزی دارند. تام دارای سه خواهر است که ماریان، لی آن و کاس نام دارند. لی آن کار تبلیغات تام کروز را بر عهده دارد.
 
تام کروز هم اغلب نیم رخ راست صورتش را نشان می دهد.
 
تصاویر نیم رخ تام کروز در پوستر فیلم هایش
 
 
چان کُونگ سانگ مشهور به جکی چان:  متولد هفت آوریل سال 1954 یک هنرپیشه، کارگردان، تهیه کننده، فیلم نامه نویس، بدل کار و خواننده هنگ کنگی است. او بخاطر فیلم های کمدی-اکشن خود مشهور است.
 
دست و پای جکی چان در پوسترهایش معمولا بزرگتر از قسمتهای دیگر بدن است.
جکی چان با ژست هایی جالب در فیلم هایش
 
دنزل هز واشنگتن دوم:‏ کارگردان و بازیگر آمریکایی در 28 دسامبر 1954 بدنیا آمد. از دهه نود با حضورش در فیلم های مختلف و با به تصویر کشیدن زندگی واقعی بعضی از شخصیت ها همچون استیو بیکو، مالکوم ایکس، رابین کارتر، میلیون بی تالسون، فرنک لوکاس و هرمن بون توجهات بسیاری به سوی خود برانگیخت.
تا به حال 3 جایزهٔ گلدن گلاب و 2 جایزهٔ آکادمی به دنزل تعلق گرفته است. او بعد از سیدنی پواتیه دومین شخصیت برجسته و قابل توجه آمریکائی-آفریقایی ست که توانسته جایزه بهترین بازیگر آکادمی را بخاطر نقشش در فیلم «روز تمرین» محصول 2111 به دست آورد.
 
دنزل واشنگتن از تماس مستقیم چشمی با دوربین خودداری می کند و نگاه خود را به جای دیگری متمرکز می کند.
 
فیلم های دنزل واشنگتن
 
 
ادوارد ریگان "ادی" مورفی:متولد 3 آوریل 1961، بازیگر، کارگردان، تهیه کننده، کمدین و خواننده آمریکایی است. او با فیلم کمدی سه گانه پلیس های بورلی هیلز به شهرت رسید.
 
ادی مورفی در بیشتر پوسترهایش یک ابروی خود را بالا می برد که معمولا ابروی سمت چپ است.
 
ژست های یکسان ادی مورفی در فیلم هایش
 
ژان کلود وَن دام معروف به فرانکی با نام شناسنامه ای ژان-کلود کمیل فرانسوا ون ورنبرگ: متولد 18 اکتبر 1961 در بروکسل، بازیگر بلژیکی است. او بیشتر بخاطر استعدادش در هنرهای رزمی و بازی در فیلم های اکشن شناخته شده است.
 
ژان کلود ون دام معمولا بازوان و مشت خود را در پوستر به رخ می کشد .
 
ژان کلود ون دام با ژست هایی منحصر به فرد
 
 

 

جالب ترین ژست بازیگران مشهور هالیوود + تصاویر

3.282
این مطلب مفید بود ؟5329
برگرفته از cinemakhabar.ir , wikipediya.org
وبگردی