ژست دردسرساز صاحب لامبورگینی
مردی در مقابل دوربین های عکاسی جوگیر شد و باعث صدمه سنگینی به لامبورگینی گران قیمتش شد.

ژستی که باعث شکسته شدن شیشه اتومبیل 200000 دلاری شد

اتومبیل ها از زمانیکه برای اولین بار به بازار عرصه شدند،برای تمام افرادی که به تازگی با این ماشین آشنا شده بودند،بسیار شگفت انگیز بود که اینک پس از گذشت چندین سال پیاپی و پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در زمینه اتومبیل ها ، افراد بیشتری علاقمند هستند تا ماشین یا اتومبیل خود را تیونیگ نمایند و از آن در مقابل دوستان و آشنایانشان رونمایی سازند.

این علاقه زیاد به اتومبیل چیزی غیر معمول نیست و شاید هر روز افرادی را مشاهده نماییم که به تیونیگ اتومبیل ها علاقمند هستند.روز گذشته تصاویری از یک اتومبیل 200000 دلاری به نام لامبورگینی هوراکان در صفحات مجازی انتشار یافت که برای هر شخصی ممکن است اتفاقی شوکه کننده باشد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ژست دردسرساز

جوگیر شدن در حضور عکاس ها

روز گذشته در طی نمایش اتومبیل ها در خیابان کی وست واقع در فلوریدا ، راننده اتومبیل گران قیمت لامبورگینی هوراکان،پس از مشاهده عکاس در صحنه دست به کاری عجیب زد که برایش گران تمام شد .

راننده اتومبیل پس از مشاهده عکاس در صحنه نمایش ، تصمیم گرفت که برای خودنمایی از ماشین 200000 دلاری خود پیاده شود و بر روی ماشین بایستد تا عکاس از او و اتومبیلش عکس بیندازد.

شکستن شیشه لامبورگینی

ژست گرفتن روی لامبورگینی

وی از اتومبیل خارج شد و پس از خارج شدن به بالای اتومبیل گران قیمتش پرید که در عین پریدن،شیشه اتومبیل او می شکند که با این وجود خودش را به بی خیالی می زند و به ژست گیری اش ادامه می دهد.

اتومبیل لامبورگینی

شکسته شدن شیشه لامبورگینی

با وجود گران قیمت بودن این اتومبیل ، شیشه اش در آن واحد و با کمترین ضربه شکست و این برای افرادی که این تصاویر را در صفحات مجازی مشاهده کردند،اتفاقی عجیب و باور نکردنی بود که نشان دهنده غیر استاندارد بودن شیشه این اتومبیل 200000 دلاری بود و یا حتی ممکن است که وی شیشه اتومبیلش را عوض کرده باشد.

صدمه سنگین به لامبورگینی بخاطر ژست عکاسی!

3.121
این مطلب مفید بود ؟138
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/آ
برچسب : بچه پولدار
وبگردی