کادوی کریسمس
زن و شوهری که با خودروی خود به سمت خانه اقوامشان می رفتند تا روز عید میلادی را همراه آنها جشن بگیرند به مقصد نرسیدند ، کادوی کریسمس آنها را راهی زندان کرد.

کادوی عجیب و جنجالی زوج سالمند برای کریسمس!

سال نوی میلادی و روز کریسمس علاوه بر آداب و رسوم خاص مثل عید کشورهای دیگر رسم هدیه دادن را نیز دارد ، هدیه هایی که بنا بر سن و سلیقه ی فرد انتخاب می شوند و بعد از قرار گرفتن داخل جوراب های آویزان اطراف درخت کریسمس به اعضای خانواده داده می شود ولی از قرار معلوم در یکی از خانواده ها جعبه کادوی کریسمس محتویات جنجالی داشته است و زوج سالمند را دچار دردسر کرد.
Marijuana For Christmas? Elderly Couple Arrested With 60 Pounds Of Weed They Planned To Gift Family
کادوی کریسمس

مواد مخدر به عنوان کادوی کریسمس!! 

ماریجوآنا به عنوان کادوی کریسمس!!

"پاتریک جیرون" 83 ساله و همسرش "بارابار" 80 ساله در کالیفرنیا به اتهام انتخاب مواد مخدری خطرناک برای کادوی روز کریسمس اعضای خانواده و اقوامشان بازداشت شدند .
این زوج به عنوان هدیه ای عجیب برای روز کریسمس مقدار زیادی ماری جوآنا را داخل خودروی خود قرار داده بودند و در مسیر خانه بودند که توسط نیروهای پلیس برای بازرسی متوقف شدند ؛ بوی تند این مواد مخدر نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی را حین ترافیک متوجه موردی مشکوک کرد و بازرسی ها راز هدیه ی قاچاق آنها برای کریسمس را لو داد.
زوج سالمند ابتدا این مسئله را نپذیرفتند و سعی در گمراه کردن نیروهای پلیس داشتند اما در بازجویی ها به موضوع اعتراف کردند.از قرار معلوم آنها ساکن بوستون هستند و پیش از کریسمس خود این گیاه مخدر را کشت کرده و برای هدیه کریسمس با خود به خانه یاقوامشان می بردند.

کادوی جنجالی کریسمس زوج سالمند را راهی زندان کرد!

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی