نمناک سرگرمیگوناگون دردسر عجیب برای زن جوان در کارواش! + عکس
کارواش ، کارواش های خودرو
یک زن اهل میسی سی پی با اتفاق غیر منتظره ای در کارواش روبه رو شد ، او با کمال تعجب مشاهده کرد، حباب هایی از طریق دریچه ی هوا وارد ماشینش می شوند .

دردسری عجیب برای یک زن در کارواش

رفتن به کارواش کار عادی است که تقریبا اکثر دارندگان خودرو آن را تجربه کرده اند ولی مطمئنا آنچه که در ادامه شاهد خواهید بود را کسی تجربه نکرده بود ،حباب ها از طریق دریچه های هوا وارد ماشین SUV یک زن اهل می سی سی پی شدند.

 عجیب ترین اتفاق برای یک زن در کارواش

 
کارواش

بیرون آمدن حباب از دریچه های هوا ماشین SUV یک زن در کارواش

 اتفاق غیره منتظره در کارواش برای یک زن

کارواش های خودرو سریع ترین راه را برای تمیزکردن قسمت بیرونی ماشین انتخاب میکنند اما یک زن اهل میسی سی پی ، انتظار این اتفاق غیره منتظره در کارواش را نداشته است.  زنی درکارواش ، از این که حباب هایی از دریچه ی ماشینش وارد میشدند متعجب شد و برای نشان دادن این لحظات عجیب گوشی موبایل خود را برداشت و شروع به فیلمبرداری کرد.
در ویدیویی که ارسال شده بود او میگفت :هیچ کس مثل من نتوانسته این صحنه ی رویایی را تجربه کند ، من نمیدانستم که ممکن است طی شستن ماشین این اتفاق بیوفتد. حباب ها بطور مداوم از دریچه به سمت داخل خودرو خارج میشوند.

دردسر عجیب برای زن جوان در کارواش! + عکس

منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف