انتخاب کاغذ دیواری
هنگام انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای خانه های کوچک و نقلی باید به نکات مهمی توجه کنید تا خانه تان کوچکتر از آنچه هست به نظر نرسد.

نکات انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

در طراحی خانه های کوچک رنگ و طرح کاغذ دیواری بسیار تاثیر گذار است زیرا اگر اشتباه انتخاب کنید خانه تان کوچکتر از آنچه هست به نظر میرسد اما اگر حرفه ای انتخاب کنید باعث میشود خانه بزرگتر دیده شود.

کاغذ دیواری امروزه بسیار پرطرفدار است و تنوع رنگ و طرح بسیاری دارد که ما در این بخش از نمناک شما را با کاغذ دیواری های مناسب برای خانه های کوچک آشنا میکنیم.

انتخاب کاغذ دیواری

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری

از آنجایی که نصب کاغذ دیواری آسان است و نمای زیبایی به منزل میبخشد میتوان گفت کاغذ دیواری تا حد زیادی جایگزین رنگ شده است. کاغذ دیواری در رنگ های تیره و روشن و طرح های ساده و شلوغ وجود دارد که باید در انتخاب آن ها دقت کنید.

هنگام انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری باید رنگ وسایل منزل و رنگ کلی دکوراسیون منزل تان را مد نظر داشته باشید و متناسب با ان ها کاغذ دیواری انتخاب کنید تا با هم هماهنگی داشته باشند. اگر کاغذ دیواری تان با دکوراسیون منزل و رنگ وسایل همخوانی نداشته باشد منزلی زشت و نامنظم خواهید داشت.

رنگ کاغذ دیواری

انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری 

یکی دیگر از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید متراژ خانه است اگر خانه کوچکی دارید باید از کاغذ دیواری های رنگ روشن و براق انتخاب کنید همچنین اگر کفپوش منزل تان طرح دار است باید کاغذ دیواری ساده استفاده کنید و اگر کفپوش منزل تان ساده است بهتر است کاغذ دیواری طرح دار انتخاب کنید.

 طرح کاغذ دیواری

کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

 

انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک + عکس

3.783
این مطلب مفید بود ؟6122
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : کاغذ دیواری
وبگردی