کالدرون در پرسپولیس

اتفاقات شبانه در باشگاه پرسپولیس

تاریخ انتشار : 19 دی 1398کد مطلب : 73888زمان مطالعه : 2 دقیقه
وضعیت نیمکت پرسپولیس همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس

ایران آنلاین:سه شنبه در حالی نخستین جلسه تمرینی سرخپوشان پس از چند روز تعطیلی با حضور محمدحسن انصاری فرد و افشین پیروانی برگزار شد که به نظر می رسید حضور پیروانی در این تیم ادامه دار خواهد بود.

در این میان خبری منتشر شد مبنی بر اینکه خواکین، دستیار اول گابریل کالدرون و اینیگو مربی بدنساز پرسپولیس که به تهران بازگشته بودند، با جمع کردن وسایل خود، ایران را به مقصد اسپانیا ترک کردند. در ادامه هم گفته شد که وکیل کالدرون در جلسه با مدیرعامل پرسپولیس، بر سر مسأله جدایی این مربی آرژانتینی به توافق رسیده است.

جالب اینکه سلیمانی، وکیل علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس هم با انتشار پستی در صفحه شخصی اش از کالدرون به خاطر زحماتی که کشیده بود، تشکر و با او خداحافظی کرد تا به نوعی خبر جدایی کالدرون تأیید شود. در شرایطی که به نظر می رسید کالدرون در آستانه جدایی قرار دارد،

باشگاه پرسپولیس در نیمه شب از طریق حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی خود اعلام کرد:«قسط اول کالدرون سه شنبه پرداخت شد . کالدرون موافقت خود با دادن زمانی کوتاه برای پرداخت قسط دوم را به مدیریت و هیأت مدیره اعلام کرده است. همچنین اعلام می شود که منابع مالی ریالی پرداخت قسط دوم آماده شده و باشگاه ظرف چند روز آینده این آمادگی را دارد که این مبلغ را نیز به حساب ارزی ایشان در قطر واریز کند. بنابراین منتظر حضور او در تمرینات هستیم.»

همزمان با این اتفاقات، افشین پیروانی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که به خاطر مصالح و آرامش تیم حاضر است از مدیریت تیم فوتبال پرسپولیس کنار برود. البته پیروانی در همین پست، از کالدرون خواست که دلیل مخالفتش با ادامه فعالیت او را اعلام کند.

پیروانی دیروز هم در محل تمرین سرخپوشان حاضر نشد تا این طور وانمود شود که علاوه بر مسائل مالی، به این درخواست و شرط کالدرون هم عمل شده است.

دیروز همچنین اعلام شد رسید واریز 125 هزار دلار پول از صرافی قطر به باشگاه پرسپولیس داده شده و حالا با این شرایط باید دید کالدرون به ایران بازمی گردد یا اتفاق های دیگری در راه است.

البته خبرهایی هم منتشر شد با این مضمون که در صورت نیامدن مرد آرژانتینی و قطع همکاری، افرادی چون علی دایی، علی کریمی، یحیی گل محمدی، مهدی تارتار و مهدی مهدوی کیا گزینه های سرمربیگری پرسپولیس هستند.

انتهای پیام/م

پیروانی از پرسپولیس رفت ، پول کالدرون واریز شد

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی