کامبیز دیرباز در خندوانه
کامبیز دیرباز بازیگر سریال زیر پای مادر ، نابرده رنج و فیلم سینمایی اخراجی ها شب گذشته 1 تیر 1397 مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد.

از سیر تا پیاز حضور کامبیز دیرباز در خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 1 تیر 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه از خندوانه میزبان کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود.

کامبیز دیرباز بازیگر سریال میکائیل ، زیر پای مادر ، پشت بام تهران ، نابرده رنج و فیلم سینمایی اخراجی مهمان شب گذشته رامبد جوان در پنجمین فصل خندوانه بود و از فعالیت این روزها و علاقه عجیب به داشتن دختر و پرسپولیسی بودنش گفت.

کامبیز دیرباز در خندوانه از سریال جدید تا روزهای سخت زندگی

کامبیز دیرباز بعد از سلام و احوال پرسی با رامبد جوان و مردم در برنامه خندوانه درباره فعالیت این روزهایش گفت :به تازگی بازی در سریال شرایط خاص را به اتمام رسانده ام و مشغول استراحت در کنار همسر و دخترم نیاز هستم و درباره دخترش گفت :نیاز به تازگی چهارسال را تمام کرده و هر روز چیزهای جدیدی یاد میگیرد و هر روز تغییرات را در او احساس میکنی و این فوق العاده لذت بخش است.

کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز بازیگر اخراجی ها در برنامه خندوانه

رامبد جوان درباره ایفای نقش کامبیز دیرباز در کار کمدی شرایط خاص پرسید که گفت :من بعد از نابرده رنج کار کمدی انجام نداده بودم و خیلی سال بود که در تلویزیون سراغ نقش های جدی رفته بودم و در چندسال اخیر در زیر پای مادر ، میکائیل و پشت بام تهران نیز نقش هایی را شبیه هم و در قالب جدی جلوی دوربین بردم و این قالب نقش هم برای خودم و هم برای مردم تکراری شده بود و دوست داشتم یک کار کمدی انجام بدهم و در این کار با بهرام افشاری همبازی هستم . من از میکائیل تا زیر پای مادر با سعید نعمت الله همکاری داشتم و این یکی از لذتبخش ترین تجربه های زندگی ام بود.

مجری خندوانه درباره دوران سخت زندگی آقای بازیگر و بی پولی در زندگی پرسید که گفت :من پارسال زمانی که نیاز 3 سالش بود بی پولی را تجربه کردم و شرایط خیلی سخت شده بود و ما با قرض و کمتر خرج کردن امورات زندگی را گذراندیم و به خدا توکل کردم و همیشه میدانستم که به مو میرسد اما پاره نمیشود و واقعا خدا کمکم کرد.

علاقه عجیب کامبیز دیرباز به دختردار شدن در خندوانه

کامبیز دیرباز درباره علاقه عجیبش به داشتن فرزند دختر گفت :سخت ترین چیز در زندگی من این بود که میترسیدم بچه ام دختر نباشد و اگر میدانستم که بچه ام دختر است 10 سال زودتر بچه دار میشدم ، من واقعا دوست نداشتم که فرزند پسر داشته باشم و به نظرم دخترها وفادارتر هستند.

کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز و رامبد جوان در خندوانه

این میزان از علاقه کامبیز دیرباز به دخترش باعث شد تا رامبد از او درباره آینده دخترش بپرسد و بازیگر اخراجی ها گفت :من خیلی درباره دخترم فکر کردم و حتی زمانی که میخواستم اسم او را انتخاب کنم فکر کردم که اگر زمانی برخلاف میل باطنی من خواست بازیگر شود باید اسمی داشته باشد که با فامیلی او همخوانی دارد و نیاز دیرباز را انتخاب کردم و اگر روزی دختر بزرگ شود و عاشق شود و این برخلاف میل باطنی من باشد با راههایی او را متقاعد میکنم اما دوست ندارم جلوتر از دخترم پیش بروم و ترجیح میدهم سال به سال با دخترم بزرگ شوم.

کامبیز دیرباز پرسپولیسی دو آتیشه

رامبد جوان درباره تیم محبوب کامبیز دیرباز پرسید که گفت:من پرسپولیسی به دنیا آمده ام و پرسپولیسی از دنیا میروم و پرسپولیسی بودن در خون من است. من در تیم هنرمندان پرسپولیس بازی میکنم و درباره استقلال گفت :اگر استقلال و تیم رقیب وجود نداشته باشد که پرسپولیس معنا ندارد.

کامبیز دیرباز درباره رفاقت دیرینه با سام درخشانی و پژمان بازغی گفت :من و پژمان و سام هنوز هم مثل گذشته با هم دوست هستیم اما به دلیل مشغله های خانوادگی هر سه ما کمی رفت و آمدها کمرنگ تر شده اما هنوز هم اگر مشکلی وجود داشته باشد اولین نفر به داد هم میرسیم.

کامبیز دیرباز

بازی کامبیز دیرباز در برنامه خندوانه

در این بخش از برنامه کامبیز دیرباز جمله ای را که رامبد جوان به او داده بود با لحن های مختلف خواند و با یک رفت و برگشت مسابقه پنالتی زدن و دارت بین رامبد جوان و کامبیز دیرباز انجام شد.

در بخش های پایانی برنامه کامبیز دیرباز از سختی های کار بازیگری گفت و درباره فیلم اخراجی ها که با ارژنگ امیرفضلی همبازی بود صحبت کرد و گفت :همه سختی های کار با علاقه و عشقی که از مردم دریافت میکنیم فراموش میشود و در نهایت رامبد جوان با تقدیم لوح خندوانه ، یک کتاب و هدیه اسپانسر برنامه از کامبیز دیرباز خداحافظی کرد.

عاشقانه های کامبیز دیرباز برای دخترش در خندوانه + عکس

3.821
این مطلب مفید بود ؟165
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی