کامیون 4×4 راکت زد

کامیون جالب کوچک 4 در روسی + تصاویر

کد مطلب : 72687زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرکت اتومبیل سازی TechnoImpulse روسیه، اخیرا از کامیون راکت زد (Rocket Z) بسیار جالب و کاملا مناسب برای حرکت در زمین های مختلف رونمایی کرد که با استقبال شدیدی روبرو شد.

کامیون جالب کوچک 4 در روسی Rocket Z

 
اتومبیل ها یکی از بزرگترین اختراعات بشر بوده است که امروزه چند قرنی از اختراع اولین اتومبیل می گذرد و با این وجود می توان با جستجویی ساده میزان پیشرفت این صنعت را در طی چند قرن متوجه شد.
اما اتومبیل ها یا در کل، تکنولوژی و فناوری تنها در یک جهت در حال پیشرفت و توسعه هستند که آن هم ساده شدن و حل معضلات انسان ها در سرتاسر جهان می باشند و به نحوی می توان گفت که تکنولوژی و فناوری هر دو برای نجات جان انسان ها آمده اند.
 
کامیون جمع و جور روسی

کامیون روسی جالب و کاربردی راکت زد

با این وجود، همان گونه که مستحضر هستید اتومبیل ها نیز دارای خصوصیات کاربری متفاوتی هستند و امروزه تعداد زیادی اتومبیل داریم که در صنعت های مختلف به کار می روند. از مهم ترین ماشین ها می توان به کامیون ها اشاره کرد که توانسته اند با موفقیت نقش مهمی را در زندگی انسان ها ایفا کنند.
 
کامیون نظامی روسیه

نمایی جالب از کامیون راکت زد روسی

از این رو شرکت بزرگ اتومبیل سازی روسی به نام " TechnoImpulse " که علاقه زیادی به ساخت وسایل نقلیه پر قدرت و کاوشگران مستحکم دارد، اخیرا از کامیون کوچک و پر قدرت خود رونمایی کرد که تواسنت با استقبال زیادی روبرو شود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
Rocket Z

مشخصات کلی کامیون راکت زد

کامیون راکت زد (Rocket Z) بقدری دارای طراحی زیبا و کوچک شده ای است که اصطلاحاٌ بسیار " جمع و جور " می باشد. نام این کامیون 4×4 ، راکت زد (Rocket Z) می باشد که دارای 9 صندلی و موتور 100 اسب بخاری توربو دیزل است که برای چنین وسیله نقلیه ای کافی می باشد.
 
راکت زد (Rocket Z)

کابین داخلی کامیون راکت زد "Rocket Z"

همچنین دقیقا در بالای این کامیون جالب و کوچک شده، یک نور افکن قدرتمند Hella Xenon قرار گرفته است که هر محیط تاریکی را می تواند کاملا روشن کند.
با این وجود، این کامیون برای سفرهای ماجراجویانه در زمین های مختلف قادر به حرکت است و می تواند در مناطق پر از برف نیز به راحتی حرکت کند.

کامیون جالب کوچک 4 در روسی + تصاویر

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی