کانفیگ مودم تندا
اگر مودم شما از برند شناخته شده تندا می باشد، در طی این گزارش از نمناک می توانید بصورت کامل و تصویری با آموزش نحوه کانفیگ مودم تندا آشنا شوید.

آموزش کانفیگ مودم تندا

استفاده از مودم در این روزها به میزان زیادی در سطح جهان افزایش یافته است و این بدین گونه می باشد که شاید از هر ده خانه، حداقل 5 خانه مجهز به مودم شهری هستند و می توانند از طریق آن اقدام به جستجو در دنیای وب و همچنین انجام کارهای روزانه خود نمایند. با این وجود در سطح بازار کشور، شاهد مودم های مختلفی هستیم که با قیمت های معقول و متفاوتی به فروش می رسند و یکی از آنها سری مودم های تندا "Tenda" می باشند.

مودم تندا

کانفیگ مودم تندا شاید یکی از مهم ترین و اصلی ترین سوالات هر یک از خریداران مودم های تندا باشد که شاید به دلیل جدید بودن این نوع مودم، نحوه تنظیم مودم تندا برای عموم کاربران آن کمی سخت و دشوار باشد. با این حال اگر سوال «چگونه مودم تندا را تنظیم کنیم؟» در ذهن شما هست، جای نگرانی نیست! در ادامه این گزارش از نمناک با صفر تا صد مراحل کانفیگ مودم تندا آشنا خواهید شد.

1- در قدم اول ابتدا تمام اتصالات لازم را برقرار کنید و سپس مودم را با استفاده از کابل LAN به کامپیوتر متصل نمائید.

مودم تندا

 

2- آدرس " 192.168.0.1 " را در مرورگر کامپیوتر خود وارد کنید و سپس بر روی Enter کلیک کنید.

مودم تندا

3- بصورت دیفالت پسورد مودم تندا همان admin است و برای وارد شدن به پنل کاربری تندا، admin را به عنوان گذرواژه وارد کنید و سپس بر روی OK کلیک نمائید.

کانفیگ مودم

4- در این صفحه می توانید کارهای اصلی را انجام دهید. اما کمی صبر کنید. اجازه دهید کمی دقیق تر اقدام به کانفیگ کردن مودم نمائیم. از این رو بر روی Advanced کلیک کنید.

مودم تندا

5- در پنجره باز شده، از سمت چپ بر روی Internet Connection Setup کلیک کنید.

کانفیگ مودم

6- نوع Internet Connection Type بر روی حالت PPPoE باشد و سپس نام کاربری و پسوردی که از شرکت ارائه دهنده اینترنت دریفات کرده اید را در دو قسمت مشخص شده وارد کنید.

کانفیگ مودم تندا

7- صفحه را به سمت پائین اسکرول کنید و بر روی OK کلیک کنید.

مودم تندا

8- اینک از میان تب های بالایی صفحه کاربری تندا، گزینه وایرلس را انتخاب کنید و سپس از منو سمت چپ، گزینه Wireless Security کلیک نمائید. در قسمت SSID شما می توانید نام مودم خود را انتخاب کنید و همچنین از قسمت Security Mode باید گزینه  " WPA-PSK/WPA2-PSK " را انتخاب نمائید. همچنین از قسمت Security Key باید پسورد را تغییر دهید و یک پسورد ایمن انتخاب و وارد نمائید. در نهایت بر روی OK کلیک کنید.

کانفیگ تندا

شما با موفقیت توانستید اقدام به کانفیگ مودم تندا نمائید.

آموزش تصویری و مرحله به مرحله کانفیگ مودم تندا

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : مودم
وبگردی